Олександр Сніжко: "Сказав Арамісу: "Якщо не забиваєш, то полетиш до Америки"
^

Олександр Сніжко: "Сказав Арамісу: "Якщо не забиваєш, то полетиш до Америки"

415
Олександр Сніжко: "Сказав Арамісу: "Якщо не забиваєш, то полетиш до Америки"

Півзахисник СК "Дніпро-1" Олександр Сніжко напередодні протистояння з чернігівською "Десною" поспілкувався з журналістами на відкритому тренуванні:

— Олександре, команда на старті чемпіонату набрала чотири очки в двох матчах. Як самі гравці оцінюють такий старт?

— Всі, звичайно, задоволені тим, скільки у нас очок на цю мить. В третьому турі ми намагатимемося збільшити їх кількість. Що стосується особисто мене, то буду докладати максимальні зусилля на тренуваннях для того, щоб отримувати більше ігрового часу.

— Ти в команді з самого початку, пройшов з нею увесь шлях від Другої ліги. Наскільки сильно вона змінилася, додала у загальному класі?

— Звичайно, що рівень опору навіть на тренуваннях дуже зріс. Те, що раніше виходило значно простіше, зараз до цього треба докладати більше зусиль, щоб зробити теж саме.

— А що змінилося у тренувальному процесі, якщо порівнювати з двома минулими роками? Якісь нововведення є?

— Мені здається, що просто тренування стали більш інтенсивними, а вимоги у Дмитра Станіславовича залишились ті ж самі, але на інших швидкостях. Плюс зараз більше приділяємо уваги роботі без м’яча, оскільки теперешні суперники більше контролюють м’яч, і у цьому компоненті нам треба додавати, на чому і акцентують нашу увагу на тренуваннях.

— Після тренувань ти залишаєшся на полі разом з Арамісом Кузіним, проводячи обопільні дуелі в ударах по воротах. Рахуєте, хто у вас перемагає?

— Американський футбол зараз на підйомі і складає нашому конкуренцію (посміхається). По-різному буває. Я намагаюся залишатися після тренувань і працювати над своїми слабкими сторонами. За теперішніх умов у мене зараз менше ігрової практики, ніж раніше, тому повинен працювати індивідуально і додавати в тому, що виходить не кращим чином.

— І тим не менш, ти казав Арамісу: "Якщо не забиваєш, то ти не форвард, а захисник". Чи як там у вас було?

— Я казав: "Якщо не забиваєш, то полетиш до Америки". Але поки що квитків на рейси немає (посміхається). Зіграли з ним "в поперечину" — поки що він відстає.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме