Олександр Філіппов: "Сьогоднішня "Ворскла" мені імпонує більше, ніж торішня. Зараз це комбінаційна команда"
^

Олександр Філіппов: "Сьогоднішня "Ворскла" мені імпонує більше, ніж торішня. Зараз це комбінаційна команда"

462

Олександр Філіппов: "Сьогоднішня "Ворскла" мені імпонує більше, ніж торішня. Зараз це комбінаційна команда"
Фото - ФК "Десна"

Нападник "Десни" в інтерв`ю офіційному сайту УПЛ розповів, чому його команда перемогла в другому турі й поступилась у першому.

— Олександре, матчем із "Ворсклою" чернігівці значно покращили собі настрій. Із якими відчуттями згадуєте його?

— Головне, що виграли. Дуже хотіли реабілітуватися після програшу в першому турі. Тепер усе прийшло до норми й ми в хорошому настрої готуємося до "Дніпра-1".

— Про попередню зустріч: що трапилося? "Десна" відкрила рахунок, ніби тримала все під контролем, і тут — 1:1, 1:2.

— Мені складно відповісти. Чогось не вистачило — наприклад, холоднокровності. Мабуть, десь недопрацювали. Можливо, зарано вирішили грати "по результату". А коли стрепенулися, були пізно.

— Поєдинок із "Ворсклою" Ваша команда провела значно зібраніше. З другого боку, порівняно з першим туром, і полтавці виглядали не так упевнено.

— Я їхній матч із "Зорею" не дивився, проте партнери розповідали, що Полтава дуже сильно відіграла, заслуживши мінімум на нічию. Я би не сказав, що з нами вони зіграли слабше. Наприклад, саме гості більше контролювали м’яч. Взагалі сьогоднішня "Ворскла" мені імпонує більше, ніж торішня, коли вони грали через довгі паси: зараз це комбінаційна команда.

— Про Вашу команду: влітку чернігівці традиційно перетасували склад. Як ведеться новачкам?

— Нормально, всі швидко влилися, безболісно. Відпрацювали на зборах, тепер допомагають здобувати результат. У нас іще є час, аби все відшліфувати.

— Серед новачків — чемпіон світу. На вихідних він дебютував у "Десні" в офіційному поєдинку.

— Юхим — хороший хлопець. Він іще на зборах добре проявив себе. Просто Коноплі складно, бо на його позиції виступає капітан нашої команди. В будь-якому разі, конкуренція — завжди позитив.

— Ваш наступний суперник, "Дніпро-1", провів два різні матчі: з "Олімпіком" дуже впевнено, а із "Зорею", як склалося враження, дніпряни не в усьому були готові до рівня УПЛ. Як буде в зустрічі з "Десною"?

— Ви враховуйте, що луганці на ходу, вони мають на два матчі більше, й узагалі це дуже серйозна команда. Дніпрянам було непросто в Запоріжжі, бо всім так буде. Про матч наступного туру — подивимося. Нам треба вигравати.

— Минулого сезону всій атакувальній лінії "Десни", й Вам також, не вистачало стабільності. Як уникнути цього в поточному Чемпіонаті УПЛ?

— Дуже складне запитання… Нам, форвардам, треба більше забивати, приносити користь команді. Працювати треба, старатися, тоді, мабуть, і стабільність прийде.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме