"Колос" офіційно презентував новачків (Відео)
^

"Колос" офіційно презентував новачків (Відео)

5033

"Колос" офіційно презентував новачків (Відео)
ФК "Колос"

26 липня у Ковалівці Руслан Костишин офіційно вручив новим гравцям "Колосу" ігрові футболки та представив їх присутнім ЗМІ. Команду у новому сезоні поповнили наступні футболісти:

Вадим Парамонов.

Захисник. Народився 18 березня 1991 року. Останній клуб – ФК Львів. Уклав угоду на 1 рік.

Єгор Демченко.

Півзахисник. Народився 25 липня 1997 року. Буде виступати за "Колос" на правах оренди до кінця першого кола. Належить ФК "Авангард" (Краматорськ).

Євген Смирний.

Півзахисник. Народився 18 серпня 1998 року. Буде виступати за "Колос" на правах оренди до кінця сезону 2019/20. Належить ФК "Динамо" (Київ).

Олег Кожушко.

Нападник. Народився 17 лютого 1998 року. Буде виступати за "Колос" на правах оренди до кінця сезону 2019/20. Належить СК "Дніпро-1" (Дніпро).

Також Руслан Костишин повідомив, що наразі ведуться переговори ще по двом футболістам, які мають найближчим часом можуть поповнити склад команди. Але до офіційного підписання угод з ними, не став оголошувати їх прізвища.

Нагадаємо, що перший свій матч у Прем’єр-Лізі ФК "Колос" зіграє проти ФК "Маріуполь" 30 липня на "Оболонь Арені". Початок матчу – 19:00.

Квитки на матч можна придбати онлайн на сайті koloskovalivka.com та esport.in.ua, а також у касі стадіону за 3 години до початку матчу.

Читайте также: "Колос": Пономарь не подошел, Парамонов подписан

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме