Дмитро Коркішко: "З кожним днем і тренуванням відчуваю себе все краще"
^

Дмитро Коркішко: "З кожним днем і тренуванням відчуваю себе все краще"

378

Дмитро Коркішко: "З кожним днем і тренуванням відчуваю себе все краще"
Официальный сайт "Днепра-1"

Півзахисник "Дніпра-1" Дмитро Коркішко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від контрольного матчу з "Олександрією" (1:2).

— Вважаю, що для нас це був хороший спаринг проти сильного суперника, у складі якого багато досвідчених футболістів. Наша команда більш молода, так що для нас перед стартом сезону ця гра була дуже доречною – вона стала хорошою перевіркою перед початком чемпіонату.

— Для тебе це вже другий гол на зборі, тепер з пенальті, хоча у минулому матчі з "Ворсклою" Булеца у тебе відвоював право на пробиття штрафного, який він реалізував. Як взагалі себе почуваєш в новій команді?

— З кожним днем і тренуванням відчуваю себе все краще. Я пізніше за інших вийшов з відпустки, займаюся в дворазовому режимі, тому, гадаю, що через два тижні буду вже в оптимальній формі. Що стосується пенальті, то сам його заробив і вирішив пробити – хлопці довірили, за що їм подяка. А щодо штрафного удару, який реалізував Булеца у матчі з "Ворсклою", то ніхто там не воював, а просто він сказав, що впевнений, хоча я його попередив: "Шансів у тебе немає, і якщо не заб’єш, то у подальшому вибач" (посміхається). Але ні – він забив.

Читайте также: Дмитрий Коркишко может перейти в "Днепр-1"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме