"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією (Фото)
^

"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією (Фото)

662

"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото)
Фото - ФК "Ворскла"

Учора головній команді "Ворскли" дали перепочити, і надвечір дня сьогоднішнього хлопців було не впізнати. Про це пише сайт клубу.

Візуально все це мало такий вигляд, ніби кожному дали додатковий блок живлення: робота на полі з величезним бажанням, робочі запитання тактичного характеру, що вирішувалися тієї ж миті шляхом швидкої комунікації з тренерами, а ще – воля кожного залишитися допрацювати після завершення основного часу, передбаченого тренерським планом.

Всі розуміють, у надзвичайно відповідальному матчі із луганською "Зорею", що відкриває сезон 2019/2020 у Полтаві і останній день звітного тижня, потрібно бути у всеозброєнні. Між іншим, стимул працювати, як то кажуть, на повну є в кожного. Надурити систему Catapult, якою віднедавна опікується фахівець із впровадження інноваційних технологій Сергій Приходько, практично неможливо. Хороші цифрові показники за окремими пунктами – підстава для тренерського штабу формувати склад на календарний матч.

Читайте также: Олег Лисак: "Можемо розраховувати, що вартість телеправ збільшиться вдвічі – до 10 млн. через три роки"

"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 1"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 2"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 3"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 4"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 5"Ворскла": після вихідного з подвійною енергією  (Фото) - изображение 6

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме