Володимир Шаран: "Спілкування з "Динамо" щодо Алібекова триває"
^

Володимир Шаран: "Спілкування з "Динамо" щодо Алібекова триває"

1023

Володимир Шаран: "Спілкування з "Динамо" щодо Алібекова триває"
Фото - "Александрия"

Головний тренер ФК "Олександрія" Володимир Шаран розповів клубній прес-службі про навчально-тренувальний збір у Болгарії:

– Ми надзвичайно задоволені проведенням збору в Болгарії, і вдячні президенту клубу Сергію Кузьменку, що він затвердив його проведення, адже цей другий збір був позаплановим. Першу нашу гру (з "Шахтарем") в новому сезоні було перенесено на 31 липня, тому з’явилося вікно й, відповідно, можливість провести другий збір. У часовому плані це було оптимально – десять днів разом з перельотами. Тому, що два тижні – це вже забагато як для футболістів, так і для тренерів.

Збір пройшов на позитивних емоціях. Ми провели три контрольні поєдинки, як і було заплановано. Хіба що змінився один спаринг-партнер – замість вірменського "Гандзасара" ми зіграли з македонським ФК "Борец".

Хороший спаринг провели з кіпріотським АЕЛом, в Софії на чудовому полі тренувальної бази Національної збірної Болгарії. АЕЛ, до речі, вже в четвер грає у попередньому етапі Ліги Європи проти грецького ФК "Аріс". Це був надзвичайно інформативний поєдинок.

Незважаючи на програш 0:2, ми зробили цінні висновки після цієї гри. А завершальний поєдинок з туркменістанським "Алтин Асиром" видався легким в тому плані, що наші хлопці забили швидкі м’ячі.

Читайте также: Журналист: Ахмед Алибеков проходит сбор с "Александрией"

Але я задоволений тим, що футболісти поставилися до гри дуже серйозно, незважаючи на те, що наступного дня ми вже мали їхати додому.

В цілому збір пройшов продуктивно, погода була хороша й не загрожувала тренувальному процесу. Спортивне івент-агентство "Евіма футбол" організувало відмінні умови для тренувань і спарингів. Готельні умови і харчування теж були на високому рівні – ми задоволені.

– Три контрольних поєдинка в Болгарії були абсолютно несхожими – розглянути хоча б спаринги з АЕЛ і "Алтин Асир". Можливо, позначилося суттєве навантаження?

– Ні, коли грали з кіпріотами, суттєвих навантажень не було. Хоча, й не скажу, що грали на свіжості. Навантаження були перед грою з македонцями – і навіть тоді можна було додавати в швидкості й забивати ще. У грі проти АЕЛ я експериментував зі складом. А з туркменістанським "Алтин Асиром" грали оптимальним складом.

– Кращий бомбардир нідерландського збору Олексій Довгий не грав.

– Так, Олексій отримав ушкодження в грі зі "Стандардом". Прилетівши в Болгарію він відчув біль у коліні, і щоби не втрачати час, повернувся до Києва проходити обстеження. А так, загалом, всі здорові. Антон Шендрік вже грає.

– Ми побачили в олександрійському таборі Ахмеда Алібекова.

– Так, ми ведемо переговори щодо залучення Ахмеда Алібекова. Хотілося б залишити хлопця в команді. Ми бачимо, що він може закрити й центральну зону оборони, й опорну зону. Спілкування з "Динамо" триває. Також до нас має приїхати потенційний новачок – центральний захисник, гравець збірної Латвії.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме