Дмитро Михайленко: "Якщо показати уболівальникам удари "Ворскли", ніхто не відправлятиме "Дніпро-1" в єврокубки і першу трійку"
^

Дмитро Михайленко: "Якщо показати уболівальникам удари "Ворскли", ніхто не відправлятиме "Дніпро-1" в єврокубки і першу трійку"

1099
Дмитро Михайленко: "Якщо показати уболівальникам удари "Ворскли", ніхто не відправлятиме "Дніпро-1" в єврокубки і першу трійку"

Головний тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко прокоментував гру своїх підопічних у контрольному матчі проти полтавської "Ворскли".

-Треба правильно оцінювати результат гри. Навіть за рахунку 4:1 я не думаю, що ми заслуговували на перемогу у три м’ячі, оскільки ми надали можливість супернику створити багато моментів у власних воріт, які полтавчани могли реалізовувати. Плюс у нас були неординарні голи – у Булеци неймовірний удар був зі штрафного, і у Супряги такий же неймовірний рейд зі своєї половині поля. Тому треба правильно оцінювати гру. Особливої радості немає, адже є багато питань. І нам доведеться ще провести багато роботи, щоб стати більш надійними, і більш впевненими у досягненні результату.

– Після сьогоднішнього матчу вболівальники вже почнуть відправляти команду в єврокубки. У першу чергу яскраво виступила молодь команди. Що скажете по цим хлопцям?

– Дивиться, якщо ви покажете усі 18 ударів по нашим воротам в цьому матчі, то вже буде не так багато тих, хто буде бачити нас в єврокубках і у першій трійці. Треба бути об’єктивними. Суперник міг забити дуже багато. Щодо пари хлопців Сергія Булеци і Влада Супряги, то ми дійсно такої гри від них і чекаємо. Розраховуємо, що Влад розкриє свій великий потенціал, який у нього є. Радіємо, що обидва відзначились голами, мають результативні дії – це дуже важливо для їх психологічної впевненості. Ми будемо робити все, щоб допомогти їм прогресувати, і вони можуть вирости у хороших футболістів, тому ми повинні допомогти їм розкрити їх талант.

– Але якщо вони у нас розкриються, то їх заберуть, адже вони в команді в оренді. Як ви дивитесь на цю ситуацію?

– Я нормально дивлюся на цю ситуацію – це все частина футбольного бізнесу. "Динамо" нам допомагає футболістами в нашому прем’єрному сезоні в УПЛ, ми становимося сильніше, як команда, і допомагаємо самим гравцям реалізувати свої здібності. Так що я спокійно приймаю цю ситуацію і ми просто працюємо.

– Вчора у матчі з "ВПК-Агро", і сьогодні у грі з "Ворсклою", ви багато підказували Дмитру Коркішку, підбадьорювали його. Що скажете по його діям в цих матчах?

– Він гравець дуже досвідчений, і навіть по цьому короткому терміну, що він у нас, видно, що Дмитро – якісний футболіст. У нього є майстерність і багато інших позитивних якостей. Поки що він ще не в кращому ігровому тонусі, щоб від нього вимагати великої інтенсивності, але це вже питання часу – це наша робота, як підготувати гравця до матчів із більш високою інтенсивністю. Вчора він провів на полі пів тайму, сьогодні цілий тайм. Так що вважаю, що з кожним тижнем він буде ставати все сильніше. До того ж, він ще не до кінця розуміє наші ігрові вимоги, оскільки ще недавно в команді. Тут потрібен час, щоб футболіст зрозумів, як саме потрібно грати на цій позиції.

Читайте также: Товарищеский матч. "Ворскла" - "Днепр-1" 3:4. Привет от динамовцев (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме