Богдан Блавацький: "Перший тайм з "Волинню" - найкращий для "Львова" за всю передсезонну підготовку"
^

Богдан Блавацький: "Перший тайм з "Волинню" - найкращий для "Львова" за всю передсезонну підготовку"

471

Головний тренер ПФК "Львів" Богдан Блавацький прокоментував у інтерв’ю офіційному сайту клубу перемогу "синьо-золотих левів" у товариському матчі над луцькою "Волинню" і поділився своїми враженнями від ходу підготовки львівського колективу до старту сезону 2019/2020 років у чемпіонаті Української Прем’єр-ліги.

Про перебіг контрольного матчу з "Волинню"

Перший тайм з усіх ігор, які ми провели протягом підготовчого періоду, був найкращим. Не дивлячись на те, що програвали по ходу зустрічі, забили два голи. Дуже приємно, що Ренан використав два моменти з трьох. Хлопці зіграли дисципліновано, особливо це стосується лінії оборони.

У другому таймі ситуація дещо змінилася. Трохи втратили у компактності, фрагментами бракувало монолітної гри, але теж мали хороші моменти, щоб зняти усі питання ще до 60-ї хвилини.

На жаль, в останній третині поєдинку проявилася наша стара хвороба – віддали ініціативу супернику. Але хлопці зціпили зуби і боролися до останнього. Окремо хочу виділити Борзенка, який успішно керував лінією захисту, і Адамюка. Володимир виглядав як завжди солідно і не давав розгулятися на своєму фланзі.

Про гру Богунова на позиції під нападником

Богунов досить добре показав себе на цій позиції. Можливо, на флангах він комфортніше себе почуває, але Ярослав виконав великий обсяг роботи і був корисним для команди. Достатньо пригадати моменти, коли він технічно пропустив м’яч на Шину, а у першому таймі забрав за собою захисника, у результаті чого передача Приймака знайшла Ренана, і ми забили вдруге. Думаю, що він ще принесе нам чимало користі протягом сезону. Ну і приємно, що у передсезонній грі він відіграв усі 90 хвилин у хорошому ритмі.

Про повернення після травми Мартана

Мартан – вже досвідчений гравець. Він знає, коли потрібно включитися на повну потужність, а коли слід заспокоїти гру на полі. У першому таймі він виглядав дуже пристойно, ніби й не пропускав попередні матчі. Але хотілося б, щоб він був готовий допомагати нам усі 90 хвилин.

Про пенальті "Волині" наприкінці матчу

Я бачив з тренерської зони, що у тому епізоді не було ніякого пенальті. Хочеться лише потиснути руки гравцям "Волині" і окремо Кожанову. Вони дали зрозуміти арбітру, що потрібно грати і вигравати у чесній боротьбі. Віддаю їм належне, це був вчинок справжніх спортсменів!

Про першу перемогу на тренувальному зборі і підготовку до сезону

Відчуваю позитив, що ми виграли. Кожна виграшна гра, як б вона не була за змістом, залишає приємні відчуття і підвищує командний дух.

Якщо порівняти квітневий спаринг із учорашнім, то попередня гра виглядала краще. Тоді був розпал сезону, змагалися основні виконавці, а гра виглядала більш збалансованою з обох сторін. Наразі ми готуємося до сезону, у нас вливається у колектив чимало нових прізвищ. Хотілося б, щоб цей процес був безболісним, але розумію, що чудес у футболі не буває.

Не сумніваюся, що команда ставатиме все більш зіграною. До того ж, нашу гру ще підсилять Сабіно та Алваро, свої найкращі кондиції набере Педро. Головне для нас – дійти до того спільного знаменника, що дозволятиме "Львову" брати очки у кожному матчі чемпіонату.

Читайте также: Богдан Блавацкий: "В зимний период функциональное состояние игроков "Львова" было катастрофическим"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме