Жуліо Сезар: "Хочемо опинитися у першій шістці"
^

Жуліо Сезар: "Хочемо опинитися у першій шістці"

477
Жуліо Сезар: "Хочемо опинитися у першій шістці"
Фото - СК "Днепр-1"

Головний тренер донецького "Олімпіка" Жуліо Сезар підвів підсумки спарингу проти СК "Дніпро-1", в якому спортклубівці перемогли 2:1.

Читайте также: Товарищеский матч. СК "Днепр-1" - "Олимпик" 2:1

— У нашої команди був тільки тиждень зборів, наша команда укомплектована тільки на 60 відсотків, особливо це стосується лінії атаки, у нас немає нападників і нам є над чим працювати, ми продовжуємо роботу в плані комплектації. Мені дуже сподобався СК "Дніпро-1", в складі якого багато молодих, хороших виконавців, а крім того команда дуже добре контролює м’яч.

— В складі вашої команди виступають кілька гравців із дніпровським минулим, які грали під керівництвом головного тренера СК "Дніпро-1" Дмитра Михайленка. Вони щось розповідали про суперника, тим більш, що вам гарти з дніпрянам у першому турі чемпіонату?

— Звичайно, ми збираємо інформацію про суперника і таким чином, але зараз ми більше сконцентровані на своїй команді і у першу чергу працюємо над власною грою.

— Яке завдання ставиться перед "Олімпіком" у наступному сезоні?

– Звичайно, ми хочемо піднятися у турнірній таблиці як можна вище і опинитися у першій шістці, але для цього нам потрібно буде дуже багато попрацювати, але ми будемо намагатися робити все, що від нас залежатиме.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме