Олексій Чичиков: "Президент сказав, що "Дніпро-1" має прагнути до єврокубків"
^

Олексій Чичиков: "Президент сказав, що "Дніпро-1" має прагнути до єврокубків"

508
Олексій Чичиков: "Президент сказав, що "Дніпро-1" має прагнути до єврокубків"
Фото - Оф.сайт УПЛ

Фланговий форвард "Дніпра-1" розповідає про комплектацію складу команди, зокрема, про конкуренцію нарізних позиціях

— Олексію, акурат рік тому Ви, можна сказати, "повернулись у рідні пенати", знову почавши грати в Дніпрі…

— Та я би не сказав, що це "рідні пенати": в Дніпропетровську (тоді ще) я провчився рік в УФК-2, а потім переїхав у Полтаву. З другого боку, так: я вже грав у цьому місті 2007 року, мені тут загалом усе знайоме, був радий повернутися… Було як? "Зірка" вилетіла з УПЛ, команду фактично розпустили, я чекав запрошень — сподівався залишитися в елітному дивізіоні. Але конкретних запрошень не було, а тут зі мною зв’язався Дмитро Михайленко, я взяв час на роздуми і, врешті, погодився. Вважаю, вчинив правильно. Наприклад, минулий сезон у нас вийшов дуже сильний.

— Для Вас це вже буде четвертий "захід" в УПЛ. Раніше Ви пробували сили у "Ворсклі", "Дніпрі", "Зірці", тепер нова спроба. Для багатьох фахівців Ви залишаєтеся футболістом Першої ліги…

— Розумієте, час не стоїть на місці. У вересні мені виповниться 32, я вже маю досвід, і спортивний, і життєвий, на багато речей інакше дивлюся. Тому не боюся нових випробувань. Навпаки — з великим інтересом очікую майбутнього сезону. У нас дуже хороший склад, я переконаний — маємо гідно виступити.

Читайте также: Олексій Чичиков: "В Прем’єр-лізі дамо бій будь-якій команді"

— Про кадри: чомусь є відчуття, що "Дніпру-1" бракує "середнього класу". В тому плані, що є або дуже молоді йнедосвідчені, або дуже досвідчені, а "середина" — майже відсутня. Чи це помилкове враження?

— Якщо брати минулий сезон — не в усьому помилкове. Проте наші наставники працюють над цим, триває процес доукомплектації. Ось днями підписали Юрія Вакулка: він і молодий, і досвіду вже набрав.

— Іще про кадри: влітку Вам додалося конкурентів: Сандро Кобахідзе, Сергій Булеца…

— Спочатку уточню щодо позицій: Булеца у нас награється як відтягнутий форвард — атакувальний півзахисник; а, наприклад, Владислава Супряга складе конкуренцію Станіслав Кулішу. Моїм конкурентом, мабуть, стане Кобахідзе. Що, вважаю, добре, бо на кожну позицію мають бути по два рівноцінні футболісти.

— Перший літній збір у "Дніпрі-1" Ви провели влітку минулого року. Чи має якісь специфічні риси поточнийзбір?

— Має — все-такий клуб стартує в УПЛ. Якщо стисло, головна специфіка в більшій інтенсивності вправ. Тобто обсяг роботи той же, але з більшою інтенсивністю.

— В недавньому інтерв’ю для нашого сайта Ваш наставник сказав, що мета на сезон — залишитися в еліті. Чиіснує така мета (або інша) у вигляді офіційного завдання від керівництва?

— Такої зустрічі з Президентом клубу ще не було. Коли ми стали чемпіонами Першої ліги, Юрій Береза сказав, що маємо прагнути до єврокубків. Але то, мабуть, були більше емоції. З другого боку, якщо не прагнути потрапити нагору українського футболу, навіщо тоді взагалі грати!? Так, амбіції — це дуже добре й вони у нас є, але клуб новий і розбудується поступово, зважено… Думаю, ближче до старту сезону нам усе офіційно озвучать.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
21 июля