ФК "Львів": замість "Оболоні-Бровар" - спаринг з "Прикарпаттям"
^

ФК "Львів": замість "Оболоні-Бровар" - спаринг з "Прикарпаттям"

653

ФК "Львів": замість "Оболоні-Бровар" - спаринг з "Прикарпаттям"
Фото - Оф.сайт ФК "Львов"

14 липня професійний футбольний клуб "Львів" зіграє контрольну гру у межах другого тренувального збору у підготовці до сезону 2019/2020. Але не з ФК "Оболонь-Бровар" з Києва, як планувалося попередньо, а з івано-франківським "Прикарпаттям".

Про причини зміни спаринг-партнера у коментарі прес-службі розповів головний тренер львівського клубу Богдан Блавацький.

"Наприкінці червня головний тренер "Оболоні-Бровар" Сергій Ковалець запропонував ПФК "Львів" провести товариську гру. Була узгоджена дата – 14 липня, а також запропоновані нами місця проведення спарингу – Львів або Добротвір. У свою чергу, кияни висловили бажання зіграти цей матч у Червонограді, і ми вирішили піти їм назустріч.

Кілька днів тому було з’ясовано, що стадіон у Червонограді не має належних умов для проведення там футбольного поєдинку між командами такого рівня. І тому наш клуб в оперативному порядку запропонував перенести цей матч на львівський стадіон "Сокіл".

Але виявилося, що "Оболонь-Бровар" і взагалі не збирається їхати до Львова. Сергій Ковалець повідомив про те, що керівництво "пивоварів" дало відбій, і ця гра не відбудеться. Цікаво, що два тижні тому було прийняте обопільне рішення про організацію матчу на Львівщині, увесь цей час я тримав зв’язок з наставником київської команди. А за тиждень до гри клуб просто відмовився від існуючих домовленостей, а наставник перекинув відповідальність за це рішення на керівництво "пивоварів".

Я 25 років займаюся тренерською діяльністю, і в цьому випадку відверто здивований такою несолідністю та легковажністю з боку "Оболоні-Бровар". Тим більше, що це вже не вперше – минулого сезону ПФК "Львів" також мав домовленість про організацію гри з киянами, яка у підсумку не відбулася через відмову суперників.

Добре, що нам вдалося за короткий проміжок часу знайти спаринг-партнера на цю дату. 14 липня о 17:00 на "Соколі" ПФК "Львів" зустрінеться у товариському матчі з івано-франківським "Прикарпаттям".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме