Олександр Чижевський: "Будемо шукати спаринг-партнерів з УПЛ"
^

Олександр Чижевський: "Будемо шукати спаринг-партнерів з УПЛ"

610
Олександр Чижевський: "Будемо шукати спаринг-партнерів з УПЛ"
Официальный сайт "Карпат"

Головний тренер "Карпат" Олександр Чижевський в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від спарингу з "Агробізнесом" (2:0) та розповів про підготовку до нового сезону.

– Які враження після матчу проти "Агробізнеса"?

– Була цікава гра. Досить непогана команда. В них дуже швидкісні фланги. Цією грою завершили перший етап підготовки до нового сезону. Десь те, що ми напрацьовували зараз передається на гру. Перших два спаринги грали по одній схемі, інших два матчі грали іншою схемою. Намагаємось працювати та вдосконалюватись. В принципі, те що планували на цей період – ми все виконали.

– "Карпати" провели чотири спаринги, як оціните їх загалом?

– Наше перше завдання на цьому етапі було закласти функціональний стан команди. Для футболіста немає нічого краще, ніж грати матчі, тому що саме через них набирається фізичний стан гравця. Працювали над тактичними схемами, щоб кожен знав, що він має робити на футбольному полі. Нам вдалось поєднати – тактичну та фізичну підготовку.

– В команду прийшли нові гравці. Чи задоволені ви ними та як триває процес адаптації?

– В принципі адаптація триває нормально. Новачки вливаються в колектив. Кожному легіонеру потрібен час. Ми намагаємось їм допомогти за такий короткий проміжок часу, щоб в нас на полі був єдиний колектив, який би розумів один одного з пів слова.

Читайте также: Олександр Чижевський: "Маємо переглянути всю молодь та чекаємо коли повернуться наші легіонери"

– Чи варто ще очікувати підсилення?

– Ми працюємо над цим. Не можна зупинятись, тому що має бути здорова конкуренція в кожній ланці команди.

– Які позитивні моменти в процесі підготовки до нового сезону можете відзначити?

– Насамперед можна відзначити, те що виграли три матчі з чотирьох та ще один зіграли внічию. Коли команда перемагає то появляється впевненість в кожному футболісті. Даємо шанс проявити себе всім, в тому числі і молодим футболістам, щоб знати на кого розраховувати.

– Які подальші плани на міжсезоння?

– Зараз два дні команда відпочиває. З понеділка в нас далі буде тривати підготовчий період у Львові, де плануємо зіграти три-чотири матчі. Щодо суперників точної інформації ще немає. Будемо шукати спаринг-партнерів з української Прем’єр ліги, щоб проявити себе на їхньому фоні.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме