"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю
^

"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю

725

"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" продовжує підготовку до нового сезону в Туреччині. Зазначимо, що цього року полтавська команда змінила місце літніх тренувальних зборів, оскільки були враховані побажання нового тренерського штабу на чолі с Віталієм Косовським, інформує прес-служба клубу. Тренування відбуваються у середньому високогір'ї, де закладаються основи загальної фізичної підготовки, після чого - зміна висоти та інтенсивна робота із м’ячем.

Годі говорити, що керівники клубу в особі почесного президента Костянтина Жеваго та президента Романа Черняка прислухались до побажань тренерського штабу та зробили все можливе для того, аби забезпечити футболістам "Ворскли" одні з найкращих умов для тренувальних зборів серед команд УПЛ.

Тож, цього літа команда закладала фундамент сезону на тренувальній базі одного із найвідоміших клубів Туреччини та Європи - стамбульського "Фенербахче", після чого переїхала до найвідомішого гірського спа-готелю Туреччини.

У турецького гранда - одні з найкращих умов для тренувань. Розташована база "Фенербахче" на висоті півтори тисячі метрів на березі великого гірського озера. Тут справжній 5-зірковий рівень у всьому: від трьох полів найвищої якості, які більше нагадують якісний зелений килим, до найменших побутових дрібниць. А красу природи важко описати словами!

Читайте также: "Ворскла" розпочала другий етап підготовки (+Фото)

- Тут дуже красиво, гарна місцина, база відмінна - є всі необхідні умови для роботи та відновлення, - підкреслює півзахисник "Ворскли" Артем Габелок. - Тому ми тут працюємо із задоволенням.

Не менш захоплює і готель Gazelle Resort & Spa, що розташований у гірській місцевості поблизу міста Болу, куди після першого тижня зборів переїхали "ворскляни". Поблизу готелю - одні з найкращих футбольних полів міста у розпорядженні команди. Окрім усього вищезазначеного, у Туреччині є можливість організовувати міжнародні контрольні матчі з командами, що мають досвід гри у Лізі Європи та представляють вищі дивізіони своїх країни. Тренуватися в таких умовах - задоволення, попри те, що потрібно виконувати дійсно важку роботу.

"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 1"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 2"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 3"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 4"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 5"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 6"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 7"Ворскла" в Туреччині: від фантастичної бази "Фенербахче" до гірського готелю - изображение 8

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме