Дмитро Михайленко: "Інгулець" і "Зоря" показали нам наші слабкі місця"
^

Дмитро Михайленко: "Інгулець" і "Зоря" показали нам наші слабкі місця"

635

Дмитро Михайленко: "Інгулець" і "Зоря" показали нам наші слабкі місця"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від спарингу з "Інгульцем" (1:1) та підвів підсумки першої частини літнього міжсезоння.

- У першому таймі гра було іншої якості, адже склад був більш досвідченим, а після перерви вже у нас грало багато молоді, тому і гра була обопільного строю, були моменти і у нас, і у суперника. Ми задоволені тим, як пройшов перший збір, задоволені побаченим. В цілому і "Інгулець", і "Зоря" показали нам наші слабкі місця, які у нас можуть бути проблеми і що нам треба буде виправити перед чемпіонатом. Зараз йдемо на коротку перерву і за два дні знову відновлюємо робочий процес.

– Як вливаються у команду молоді чемпіони світу Супряга і Булеца?

– Звичайно, що ми зараз не в оптимальному стані фізичному, і є моменти по зіграності, по якій ще буде багато роботи. Нам треба буде покращити багато всього. У хлопців є великий потенціал, і ми побачили це. Нам треба додавати, ставати більш агресивними в атаці, адже у нас три потенційно сильних молодих гравці, але без досвіду у дорослому футболі. Тому нам треба додавати, більше від них вимагати, і щоб кожен з них прогресував. Ми зараз тільки на початку шляху, тому не хотілося б давати якісь оцінки. У нас попереду багато роботи.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме