Руслан Костишин: "Радикальних змін "Колос" ще не переживав"
^

Руслан Костишин: "Радикальних змін "Колос" ще не переживав"

801
Руслан Костишин: "Радикальних змін "Колос" ще не переживав"
Фото - Официальный сайт ПФЛ

Головний тренер "Колоса" Руслан Костишин в коментарі прес-службі УПЛ розповів про підготовку до нового сезону.

— Руслане Володимировичу, у нашому футболі є давня "традиція": клуб, який підвищується в класі, різко змінює склад, що не завжди спрацьовує. Отже, наскільки серйозні кадрові зміни очікуються в "Колосі"?

— У нашого клубу — свої традиції. Одна з таких — шанобливе ставлення до футболістів і розуміння: той, хто заслужив, має грати. За весь час свого існування, підвищуючись у класі, радикальних змін "Колос" не переживав. Тому можу з упевненістю сказати, що значних кадрових коливань не буде: новий сезон почне та сама команда, котра грала навесні поточного року. А от уже в ході Чемпіонату побачимо, чи потрібні нам зміни.

— Минулого сезону однією з характерних рис Вашої команди був доволі віковий склад. А футболісти "з досвідом", із одного боку, надійні, проте з другого — від них навряд чи можна чекати фахового прогресу…

— Це ще одна традиція й одночасно моє бачення футболу. В "Колосі" завжди ставка робилася на такого типу виконавців. Справді, я усвідомлюю, що через цей фактор, можливо, у нас будуть ті чи інші труднощі, але то тільки життя покаже. От заслужила людина пограти в УПЛ, то що, треба шукати когось молодшого лише тому, що він молодший?

Читайте также: Руслан Костышин: "Наша задача обтесаться в УПЛ, набить шишки, но в итоге сохранить место"

— Іншою характерною рисою ковалівців — цього разу беручи ігровий план — є вражаюча здатність швидко виходити з оборони в напад. Інколи виникає думка, що цьому елементу гри приділяється основна увага на тренуваннях. Чи так це насправді?

— Тут треба розглянути два окремі моменти. Так, ми справді добре виходимо із захисної фази гри в атакувальну. Проте, з другого боку, ми майже не забиваємо м’ячі після таких виходів. Чому? Мабуть, тому, що в Першій лізі зазвичай ми грали "першим номером", тобто більше атакували. Тепер, виступаючи в УПЛ, напевно доведеться багато оборонятися, тому маємо вдосконалити цей тактичний прийом

— Чим іще може здивувати "Колос" у плані тактики?

— Мені здається, у сучасному футболі ніхто нікого не може здивувати. Нам треба просто брати очки.

— Кіпера ковалівців Антон Яшков вважають найсильнішим у Першій лізі впродовж кількох останніх сезонів. Деякі експерти вважають, що він може стати одним із відкриттів і в Чемпіонаті УПЛ. На Вашу думку, хто ще з підопічних здатен приємно вразити нашу громадськість?

— Не хотів би називати прізвищ, виокремлюючи когось. Це не коректно. Так, маємо футболістів, які постійно прогресують. Маємо тих, хто стабільно виступає й не опускає підняту планку. Є ті, кому треба попрацювати над собою. Під час сезону все буде видно.

— Відомо, що принаймні рік "Колос" не гратиме вдома. Наскільки значна ймовірність, що незабаром клубний стадіон відповідатиме всім вимогам УПЛ?

— Буквально нещодавно у нас почалася перебудова "Колосу". Офіційно це реконструкція, але фактично йдеться про зведення нової споруди. Швидкість здачі об’єкта в експлуатацію залежить від будівельної компанії.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме