Главная Украинские Favbet Лига Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"
^

Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"

833

Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"
Официальный сайт "Днепра-1"

Новачок "Дніпра-1" Сандро Кобахідзе в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від спарингу з криворізьким "Гірником" (1:2).

- Сандро, упродовж першого тайму глядачі і самі гравці, в один голос казали, що "Коба" кращий на полі. Як вливаєшся в колектив, і як оціниш ці останні робочі дні?

– Не зважаючи на те, що ми хоч і програли перший тайм, але в цілому контролювали гру та створили багато гольових моментів, в тому числі мав нагоду відзначитись і я, ми не забивали із стовідсоткових моментів. Так що, ми виглядали значно краще, а те, що зараз не забили, в цьому нічого страшного немає – головне, щоб у сезоні реалізація підійшла. Ну, а за слова про мене, дякую всім, але хочу зазначити, що у мене тут дуже хороші партнери. Я вам чесно кажу, що тут зростає дуже хороша молодь. Якщо порівняти з командою УПЛ останнього сезону, де я був, то ці хлопці були б там одними з кращих. Тут добре поставлений тренувальний процес і контроль м’яча, і все це повинно принести свої плоди вже в сезоні.

Можливо, зараз і важкувато грати, оскільки не всі фізично готові, але зараз у першу чергу, звертається увага на те, як ми мислимо. Плюс – новачкам треба зігратися, хоча тут хлопці вже зіграні, але нам треба звикнути до них. І ось цей момент зараз триває. Це все доволі нормально. Попереду ще багато спарингів і я переконаний, що в підсумку у нас вийде те, що вимагає від нас тренерський штаб.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: "Зозули в "Днепре-1" точно не будет"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения