Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"
^

Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"

435

Сандро Кобахідзе: "В "Дніпрі-1" зростає дуже хороша молодь"
Официальный сайт "Днепра-1"

Новачок "Дніпра-1" Сандро Кобахідзе в коментарі прес-службі клубу поділився враженнями від спарингу з криворізьким "Гірником" (1:2).

- Сандро, упродовж першого тайму глядачі і самі гравці, в один голос казали, що "Коба" кращий на полі. Як вливаєшся в колектив, і як оціниш ці останні робочі дні?

– Не зважаючи на те, що ми хоч і програли перший тайм, але в цілому контролювали гру та створили багато гольових моментів, в тому числі мав нагоду відзначитись і я, ми не забивали із стовідсоткових моментів. Так що, ми виглядали значно краще, а те, що зараз не забили, в цьому нічого страшного немає – головне, щоб у сезоні реалізація підійшла. Ну, а за слова про мене, дякую всім, але хочу зазначити, що у мене тут дуже хороші партнери. Я вам чесно кажу, що тут зростає дуже хороша молодь. Якщо порівняти з командою УПЛ останнього сезону, де я був, то ці хлопці були б там одними з кращих. Тут добре поставлений тренувальний процес і контроль м’яча, і все це повинно принести свої плоди вже в сезоні.

Можливо, зараз і важкувато грати, оскільки не всі фізично готові, але зараз у першу чергу, звертається увага на те, як ми мислимо. Плюс – новачкам треба зігратися, хоча тут хлопці вже зіграні, але нам треба звикнути до них. І ось цей момент зараз триває. Це все доволі нормально. Попереду ще багато спарингів і я переконаний, що в підсумку у нас вийде те, що вимагає від нас тренерський штаб.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: "Зозули в "Днепре-1" точно не будет"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме