Дмитро Михайленко: "Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо"
^

Дмитро Михайленко: "Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо"

588
Дмитро Михайленко: "Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в коментарі прес-службі клубу оцінив гру команди в контрольному матчі з криворізьким "Гірником" (1:2).

– Хороший вийшов спаринг, проти хорошої команди. Перед нами "Гірник" переміг у контрольному матчі клуб Першої ліги "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів з рахунком 4:1, і з нами вони добре зіграли, здобули перемогу, можливо, навіть цілком заслужено. Звичайно, ніколи не хочеться програвати, але на цьому етапі підготовки рахунок не такий важливий. Головне, це подивитися на новачків, додавати у грі, і знову сьогодні у нас склади провели по одному тайму. Можливо, не все нам вдавалося і не зовсім оптимальний склад був, були певні зміни, тому спаринг, в цілому, хороший і треба готуватися далі.

– Після матчу проти "Зорі" ви казали, що основну увагу зараз приділяєте захисту і опорній зоні. Здалося, що моменти у суперника виникали саме на підступах до штрафного майданчику, де і грають опорники.

– З одного боку це так, але не зовсім: зараз просто дивимося на гравців, входимо в сезон і набираємо форму. Ви бачили, що одужує Кравченко, який сьогодні вийшов на півгодини. Проблеми є всюди: і в атаці мало забиваємо, і у захисті багато дозволяємо. Зараз триває нормальний робочий процес. Ми не виступаємо оптимальним складом, не награємо ніякий склад, а надаємо можливість грати по 45 хвилин всім хлопцям, плюс дивимося на новачків. Ще місяць до чемпіонату і казати, що все гаразд ми також не можемо. Зараз у нас зовсім інші завдання. Почнеться другий збір, і тоді вже ми почнемо награвати склад, будуть діяти більш досвідчені виконавці, а зараз ми передивляємося на можливості нашої молоді.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: "Зозули в "Днепре-1" точно не будет"

– Кобахідзе був дуже активний. Як оціните його дії?

– Він двічі загрожував воротах суперника, хоча він ще далеко не у кращому стані, але ми його брали в надії на його досвід, швидкісні якості, вміння обіграти суперника один в один, тому ми його дуже добре знаємо. Так що не думаю, що з ним як раз будуть проблеми. Поступово він буде знайомитися з командою, розуміти ігрові принципи і ще принесе нам користі.

– Коли команда проведе наступний спаринг?

– Наступний контрольний матч ми проведемо також тут на базі у Придніпровську проти "Інгульця" 3-го липня о 17-й годині.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме