"Ворскла": на високогір’ї Туреччини без Гіоргадзе, Одарюка та Шарпара
^

"Ворскла": на високогір’ї Туреччини без Гіоргадзе, Одарюка та Шарпара

980

"Ворскла": на високогір’ї Туреччини без Гіоргадзе, Одарюка та Шарпара
Фото - Денис Руденко, Footboom

Ніч у дорозі, подорож літаком між двома столицями (Києвом та Анкарою) - і ось "ворскляни" вже на повні груди вдихнули чистого повітря на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, пише сайт клубу. Одна з тренувальних баз відомого турецького клубу "Фенербахче" - віддалений готель не вершині гори у кількох десятках кілометрів гірським серпантином від основної транспортної артерії Туреччини - автобану Стамбул-Анкара. Тут є усе необхідне, поля високої якості, просторі номери та багато іншого, для того, щоб футболісти почували себе комфортно. А головне - свіже повітря, гірське озеро, хвойний ліс, прохолодна погода - наче сама природа створила усе для натхненних умов роботи спортсменів.

Але от чи встигнуть футболісти "Ворскли" порозглядати краєвиди - велике питання, адже у них дуже багато роботи. Згідно тренувального плану - тиждень "Ворскла" пробуде тут, а потім візьме ще одну висоту, трохи меншу - 800 метрів. Там, у готелі "Gazelle", полтавці пробудут ще тиждень. За усі 15 днів заплановано - 5 спарингів. Про команди-суперниці ми повідомимо пізніше, ФК "Ворскла" планує вести відеотрансляцію усіх матчів на своєму каналі в YouTube.

Головний тренер "Ворскли" Віталій Косовський узяв із собою наступних виконавців.

Воротарі: Ткаченко, Різник, Каневцев.

Захисники: Мартиненко, Пердута, Сапай, Кане, Якубу, Саків, Тарадуда, Мельничук, Артур,

Півзахисники: Чеснаков, Биков, Петровіч, Шехіч, Челядін, Скляр, Ребенок, Кравченко, Козиренко, Білий, Габелок.

Нападники: Васін, Коломоєць.

Стосовно майбутнього футболістів Андро Гіоргадзе, Володимира Одарюка, та В’ячеслава Шарпара. Оскільки ці виконавці не підходять під нову ігрову модель команди, що формується новим тренерським штабом, вони не полетіли на навчально-тренувальний збір до Туреччини. Утім, всі мають діючі контракти з клубом, якому не байдужа доля своїх гравців. Отож, керівники "Ворскли" зобов’язалися усіляко сприяти цим футболістам, вже зараз шукаючи варіанти працевлаштування, які влаштують всі сторони.

Читайте также: Межсезонье УПЛ: планы, сборы, спарринги

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме