Ігор Циганик: "Є ще один клуб, який веде переговори з "2+2"
^

Ігор Циганик: "Є ще один клуб, який веде переговори з "2+2"

1424
Ігор Циганик: "Є ще один клуб, який веде переговори з "2+2"

Журналіст Ігор Циганик у своїй передачі "Циганик LIVE" розповів подробиці трансляцій матчів УПЛ наступного сезону. За словами журналіста, він впевнений, що 2+2 буде і надалі транслювати УПЛ, також зараз є ще один клуб, який веде переговори з телеканалом щодо трансляцій своїх домашніх матчів.

"На даному етапі склалася достатньо несподівана і дивна ситуація. УПЛ оголошувала тендер, розписувала пакети, була одна заявка і було невідомо, відбувся чи не відбувся тендер. Ті клуби, які підписали контракти з 2+2, вони не готові їх розривати. З огляду на те, які гроші їм було запропоновано за єдиний пул, то ці команди суттєво втрачають в грошах. Тому вони будуть відстоювати свою історію до кінця, бо для них ці умови вигідні", - цитує журналіста Sport Arena.

"УПЛ може буде йти в зарубу з тими клубами, які не хочуть вступати до єдиного пулу. Зараз ситуація зависла і все буде вирішувати Прем’єр-ліга: або вони шукають компроміс, або об’єднують пул і йдуть в суди"

"На даний момент у 2+2 підписані контракти с "Динамо", "Зорею" і "Дніпром-1". Крім того, є ще один клуб, який веде переговори з 2+2, але поки не можу назвати його, бо ще не підписані всі документи. Дуже цікаво, як поведе себе Прем’єр-ліга. Переконаний, 2+2 буде транслювати матчі чемпіонату України наступного сезону. Якщо клуби не зможуть реалізувати те, що прописано в контракті з каналом, вони будуть платити штрафні санкції, якщо зайдуть в єдиний пул".

Нагадаємо, що у сезоні 2018/2019 було три транслятори матчів УПЛ, серед яких Медіа Група Україна ("Шахтар", "Маріуполь", "Десна", "Ворскла", "Олімпік", "Арсенал-Київ", "Чорноморець", "Олександрія", ПФК "Львів"), Медіа Группа 1+1 ("Зоря", "Динамо"), а також ZIK ("Карпати").

Наступний сезон розпочнеться поєдинком за Суперкубок України між Шахтарем та Динамо — гра відбудеться в Одесі 28 липня.

теги: Favbet Лига
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме