Олег Бойчишин - про бажання Мякушка, переговори з Федецьким та долю Папа Гуйє
^

Олег Бойчишин - про бажання Мякушка, переговори з Федецьким та долю Папа Гуйє

3482

Олег Бойчишин - про бажання Мякушка, переговори з Федецьким та долю Папа Гуйє
Фото - ФК "Карпаты"

Спортивний директор "Карпат" Олег Бойчишин в коментарі прес-службі клубу розповів про початок підготовки до нового сезону та кадрові зміни в команді.

- Від імені клубу хочу щиро подякувати Денису Мірошніченку, Сергію Мякушку та Роману Дебелку. Кожен з них напряму долучився до загального результату та виконання завдання наприкінці чемпіонату – збереження прописки у Прем'єр-лізі. Цікаво те, що контракт Дениса завершився наприкінці травня, але він не міг залишити команду у скрутну хвилину і продовжив з клубом угоду на час перехідних матчів. Звісно, ми з розумінням поставилися до того, що Мірошніченко прийняв пропозицію команди, яка гратиме в груповому етапі Ліги Європи. Ми можемо лише побажати йому успіхів і ще раз подякувати за шість років в "Карпатах".

Щодо Сергія Мякушка, то ми з радістю продовжимо із ним контракт, однак наразі він висловив бажання пограти в європейському чемпіонаті. Роман Дебелко також заслуговує на теплі слова вдячності за свою самовіддачу. Ми сподіваємося, що йому також щаститиме в новому клубі та в єврокубках. Контракт закінчився і в Артема Федецького – наразі ми перебуваємо у переговорному процесі. Крім цього команду залишив Папа Гуйє – за "Карпати" він більше не гратиме.

Читайте также: Сергій Мякушко - найкращий гравець "Карпат" у сезоні 2018/2019

З оренди до нас повернулося четверо гравців. Центральний захисник Олег Веремієнко, який останнім часом грав за "Калуш" приїхав до Львова із медаллю чемпіона світу U-20. Ми дамо шанс йому себе показати у першій команді. Ігор Карпенко дуже непогано проявив себе у складі "Волині" – ми зацікавлені в тому, щоб він продовжував прогресувати. Із винниківського "Руха" повернувся Максим Грисьо – його оренда завершилася, а також Назар Вербний, якого ми повернули достроково. У цій ситуації ми хочемо подякувати керівництву "Руха" за розуміння та сприяння.

Це не всі зміни. Очевидно, ми не будемо продовжувати контракти із ще кількома гравцями, а можливо, дехто з них сам забажає залишити "Карпати". Також, звісно, ми працюємо на трансферному ринку і запрошуємо виконавців, які зможуть підсилити нашу команду, – підсумував Олег Бойчишин.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме