Дмитро Шастал: "Тепер ми у статусі бронзового призера, до нас будуть приходити сильніші гравці"
^

Дмитро Шастал: "Тепер ми у статусі бронзового призера, до нас будуть приходити сильніші гравці"

761
Дмитро Шастал: "Тепер ми у статусі бронзового призера, до нас будуть приходити сильніші гравці"
Официальный сайт УПЛ

Форвард "Олександрії" Дмитро Шастал в коментарі прес-службі УПЛ поділився враженнями від попереднього сезону та розповів про літню відпустку.

— Дмитре, я розумію, що Ваших партнерів уже багато разів запитували про це, та все ж: оцініть, будь ласка, минулий сезон для "Олександрії".

— Можу порівняти його з хорошим кінофільмом або серіалом, де ти — в центрі сюжету! Все сподобалося, залишилось багато приємних емоцій і спогадів. А головне — гепі-енд.

— Який матч став для Вас найпам’ятнішим?

— Виокремлю два. Перший — 2:1 із "Динамо". Другий — 0:1 із "Шахтарем" удома, коли ми поступилися фактично через пенальті з категорії "на розгляд арбітра".

— Як би Ви пояснили те, що в ІІ етапі Ваша команда виграла всього два матчі з 10-х?

— Перша причина — всі суперники дуже сильні. Друга — те, що в першій частині Чемпіонату ми створили собі настільки значний гандикап, що навесні могли дозволити собі не завжди бути максимально сконцентрованими.

— Що цікаво, Ви також провели весну не так яскраво, як літо-осінь 2018-го. З чим це пов’язано?

— Вся справа в травмі, отриманій узимку. Через неї я пропустив цілий збір, причому найважливіший із точки зору підготовки до весни. Той пропущений місяць дався взнаки в другій частині сезону. От минулого року після літа я набрав чудову форму, що проявлялось у матчах.

Читайте также: "Александрия" двоих подписала и одного арендовала

— Не встигло початися міжсезоння, як "Олександрія" розпрощалася з двома футболістами основи. Це насторожує…

— То не до мене — трансферами не я займаюся. Можу сказати тільки, що міграція у футболі — нормальне явище. Плюс до того, пам’ятайте: тепер ми у статусі бронзового призера Чемпіонату, до нас будуть приходити сильніші гравці.

— Восени "Олександрію" чекає груповий етап ЛЄ. Чи заглядаєте думками туди, під осінь?

— Якби ми знали суперників, країни, куди будемо їздити, мали би підстави "заглядати думками", а так — поки немає про що мріяти!

— Впродовж "літньої" теми: де і як знімали напруження після "бронзового" Чемпіонату?

— Відпочивав у Хорватії, об’їздив фактично всю країну. Зокрема, був у Дубровнику й зрозумів, чому тут так часто знімають фільми й серіали. Все дуже сподобалося — чудова країна!

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме