Президент "Колосу": "У нас масштабні плани"
^

Президент "Колосу": "У нас масштабні плани"

1210
Президент "Колосу": "У нас масштабні плани"
Фото - koloskovalivka.com

Президент ковалівського "Колоса" Андрій Засуха в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про плани команди та будівництво стадіону.

Читайте также: Новичок УПЛ "Колос" домашние матчи планирует проводить на столичном "Динамо"

– Ковалівку постійно порівнюють з маленькою Швейцарією, а "Колос" — із "Гоффенхаймом". Німецький клуб з селища, в якому всього 3000 населення, але вони грали в групі Ліги чемпіонів УЄФА. Наскільки вам приємні такі порівняння?

- Наша команда прагне до цього, постійно намагаємося розвиватися.
Найбільше досягнення для мене це те, що ми дуже багато дітей залучили до футболу. Вони займаються спортом, а не пиячать чи палять. У нас також є хокейний клуб, який виступає у чемпіонаті України серед юнаків 13-14 років і вони є окремою гордістю Ковалівки. Основне завдання — надати можливості молоді займатися спортом.

– Наскільки "Колос" готовий до участі в Прем’єр-Лізі у плані інфраструктури?

- Вже у понеділок повністю знімаємо газон з нашого стадіону і ліквідовуємо його для того, щоб покласти підігрів, зробити нормальний дренаж. Як відомо, на початку сезону у нас була проблема з якістю покриття через відсутність хорошого дренажу. Можу сказати, що у "Колоса" масштабні плани. Замовили три трибуни, які вміщуватимуть 3 000 глядачів, плюс залишаються трибуни з 1800 місць. Загалом наш стадіон зможе прийняти 4 800 вболівальників. Також у нас буде адміністративна будівля, яка відповідатиме всім вимогам Прем’єр-Ліги. Зараз у нас вже є одна VIP-стоянка, плюс велика стоянка для футболістів. До першого квітня 2020 року всі ці масштабні плани втілимо у життя.

– Наскільки масштабною буде комплектація команди у міжсезоння?

- Не хотів би говорити про це наразі. Мені треба поговорити з Русланом Костишиним, а тоді вже прийматимемо рішення.
У нас з головним тренером дуже теплі взаємини, знаю що Руслан Володимирович відданий нашому клубу.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме