Президент "Десни" Володимир Левін повідомив про відкликання свого голосу за введення єдиного телепулу в УПЛ
^

Президент "Десни" Володимир Левін повідомив про відкликання свого голосу за введення єдиного телепулу в УПЛ

754

Президент "Десни" Володимир Левін повідомив про відкликання свого голосу за введення єдиного телепулу в УПЛ
Официальный сайт ФК "Десна"

Президент "Десни" Володимир Левін на офіційній сторінці клубу в Facebook повідомив про відкликання свого голосу за введення єдиного телепулу в УПЛ.

- Вчора у Будинку футболу відбулося засідання клубів УПЛ. Одне з них головних питань – створення єдиного телепулу. Ми, футбольний клуб "Десна", за розвиток і популяризацію футболу в Україні, тому ми, звичайно, підтримали створення єдиного пулу. Тим більше, що в свій дебютний сезон у Прем’єр-лізі ми працювали з телеканалами "Футбол", і можемо відзначити хорошу, якісну співпрацю.

Але, у той же час ми розуміємо, що футбол повинен бути відділений від політичних аспектів, що спостерігається у даний момент – передача всіх прав на трансляцію футбольних матчів має бути за згодою всіх клубів. Потрібно сідати за стіл переговорів і розглядати всі аспекти створення такого важливого пулу – як для трансляторів, так і для клубів. Ми за прозору, успішну і перспективну систему.

Вважаємо, що цей прецедент може негативно відбитися на всіх клубах УПЛ, оскільки, з одного боку, фінансові показники і розрахунки на засіданні Президії УПЛ не були представлені. З іншого боку, після виступу керівництва ФК "Олександрія", ми побачили гоніння, якими піддаються окремі футбольні клуби.

Читайте также: Андрій Ярмоленко: "Бажаю хлопцям зі збірної України (U-20) тільки удачі - вони вже молодці, герої"

Тому, я, як президент ФК "Десна", до врегулювання політичних питаннь, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх об'єктивно-необхідних документів з питання введення єдиного телепулу на розгляд УПЛ, відкликаю свій голос за введення єдиного телепулу.

Окрім усього вищевикладеного, хотілося б озвучити проблему недостатньої публічності засідань УПЛ та підготовки питань, які виносяться на розгляд, - зазначив Левін.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме