Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"
^

Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"

1147

Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"

Журналіст та телеведучий каналу "2+2" Ігор Циганик на своїй сторінці в Twitter висловився щодо ситуації з можливістю видачі атестату "Олімпіку" на участь у наступному сезоні.

- Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або — Перша ліга. Зараз всі великі люди шукають можливості, вичитують регламент для того, щоб прийняти рішення. Апеляційний комітет, швидше за все, залишить попереднє рішення. Тому що жодних доказів, що футболісти невинні, не надано. Команди U-21 і U-19 дискваліфіковані. Найближчим часом має бути рішення.

Не знаю, чого його так довго затягують. Можливо, рішення навмисно затягують до закінчення чемпіонату, щоб розуміти, який склад учасників буде на наступний сезон. Існують різні варіанти: повна дискваліфікація "Олімпіка", або "Олімпік" опиниться в Першій лізі. Тому що U-21 і U-19 немає. Не знаю, яке має бути виправдання, щоб "Олімпік" існував в УПЛ далі без цих команд. Усі клуби за те, щоб U-21 і U-19 проводилися. Це норма УЄФА, - зазначив Ігор Циганик.

Нагадаємо, сьогодні, 12 червня, в столичному Домі футболу відбуваються Загальні збори учасників УПЛ, під час яких, зокрема, клуби висловлять позицію щодо можливого позбавлення "Олімпіка" атестату на участь у сезоні-2019/20.

Зазначимо, що на підтримку "Олімпіка" біля Дому футболу зібралося близько 150 вболівальників, які тримали плакати "Олімпіку жити", та інші. Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін повідомив, що сподівається на підтримку клубів УПЛ.

Читайте также: Владислав Гельзин: "Надеемся на поддержку всех клубов УПЛ, знаем, все – за спортивный принцип"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме