Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка"
^

Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка"

789

Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка"

Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка". Вболівальники, яких зібралося біля будівлі приблизно 150 осіб, розгорнули лозунги, на яких зазначено: "Олімпік" буде жити!", "Збережіть український, донецький клуб!".

Нагадаємо, сьогодні, 12 червня, відбудуться Загальні збори учасників Української Прем’єр-Ліги інформує прес-служба організації. Зазначається, що місцем проведення зустрічі буде столичний Будинок футболу (пров. Лабораторний, 7а). Розпочнеться захід початку об 11:00.

Зазначимо, що під час засідання будуть підбиті підсумки сезону-2018/19, відбудеться затвердження Регламенту та календаря змагань Української Прем’єр-Ліги на новий сезон, фінансового звіту та бюджету УПЛ, розглянуте питання про реалізацію медіа-прав, а також проведено жеребкування календаря на сезон-2019/20, тощо.

Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка" - изображение 1Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка" - изображение 2Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка" - изображение 3Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка" - изображение 4Біля Дому футболу у Києві відбувається мітинг на підтримку "Олімпіка" - изображение 5

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме