Віктор Вацко: "Половину сезону Хацкевич відіграв без центрального нападника"
^

Віктор Вацко: "Половину сезону Хацкевич відіграв без центрального нападника"

693

Віктор Вацко: "Половину сезону Хацкевич відіграв без центрального нападника"

Експерт програми Великий футбол Віктор Вацко - про вибір тренера для київського Динамо.

- Давайте розкладемо пасьянс. Хацкевич відіграв весь сезон з кадровими проблемами. Це не розумно не визнати, оскільки він відіграв половину сезону без центрального нападника. Потім йому купили центрального нападника, але він зламався.

Зламався і Вербич, виконуючий обов'язки "царя". Бесєдін так само був травмований. Дефіцит гравців групи атаки перед сезоном і травми під час нього - це перший аспект. Чи можна вимагати щось від тренера, у якого не було належного підбору виконавців більше, ніж зробив Хацкевич? Я вважаю, що для цього Динамо, враховуючи рівень конкуренції в Україні, друге місце - це нормальний результат.

Більш того - в матчах проти Шахтаря Динамо Хацкевича виглядало більш ніж гідно. І в Кубку могло не вилетіти, якби не обставини і боксерські навички динамівського Ентоні Джошуа - Дениса Гармаша.

У Хацкевича закінчився контракт. Які варіанти є у Ігоря Суркіса? У нього зараз свій пасьянс. Який у нього вибір тренерів? Може бути, у нього є Моуріньо, який говорить: я прийму Динамо за 10 тисяч євро на місяць, умовно. Може він просить суму грошей, яка влаштовує президента.

Вибір тренера - найскладніший вибір, який стоїть перед президентом. Наприклад, є хороший іноземець, який говорить: окей, я готовий взяти Динамо за зарплату, яка мене влаштовує. Але мені вісім чоловік звідси треба прибрати, і вісім чоловік потрібно привести. А ці вісім гравців стоять сто мільйонів. Дуже важливо не зробити цей вибір поспішно, - сказав Вацко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме