Йожеф Сабо: "Гармаш, Сидорчук та Шапаренко, мені здається, не для "Динамо"
^

Йожеф Сабо: "Гармаш, Сидорчук та Шапаренко, мені здається, не для "Динамо"

1675
Йожеф Сабо: "Гармаш, Сидорчук та Шапаренко, мені здається, не для "Динамо"
Фото - ТК "Футбол"

Экс-тренер "Динамо" та збірної України Йожеф Сабо в коментарі 1927.kiev.ua оцінив кадрову ситуацію в київському клубі.

— Керівництво клубу має мати мільйони для придбання дійсно хорошого гравця, - зазначив Сабо. - Я проти підписання вільних агентів – і там не підійшов, і там, а "Динамо" бере. Це вже другий чи третій сорт. Потрібно бути уважними. Це ж київське "Динамо", все таки… Першочергово, киянам потрібен кваліфікований опорний півзахисник, який вміє відбирати і починати атаку, грамотно бачить поле та мало помиляється. Вік – до 25 років. Такі гравці є, але потрібні гроші.

Ще обов’язково потрібен забивний форвард. Без нього ніяк. Якщо фланги працюють, а в "Динамо" є Циганков, який показує хорошу гру від матчу до матчу, він ще буде рости, якщо не продадуть найближчим часом. Думаю, що він залишиться поки в "Динамо". Ну і є ще Вербич. Є й молодь. Але гляньте, що сталося із Гармашем – провалився, зовсім немає його. Сидорчук в запасі сидить. Шапаренко не росте. Мені здається, що вони не для "Динамо". Два роки тому, говорили, що Шепелєв – класний гравець, але він теж не росте. Середня лінія постійно провалюється і немає кому починати атаку, вимушені відбиватися.

— Такого гравця можна знайти в УПЛ?

— Так, але я не називатиму імен, щоб когось не образити. І в нашому чемпіонаті, і в Європі, є достойні українські футболісти на цю позицію. Селекція в "Динамо" працює – вони повинні когось підшукати. Головне – не купувати відіграних футболістів і не брати вільних агентів.

— Як зарекомендував себе Карлос Де Пена за наданий йому час?

— Він такий же футболіст, як півкоманди в "Динамо", як і гравці, які сидять в запасі. Побував в багатьох країнах і багатьох командах і ніде не підійшов – у нас такий слабкий чемпіонат, що будь-який гравець підходить? Пишуть – два гола із його передач. А скільки було неточних пасів і прострілів? Шість чи сім гравців атакують – комусь м’яч і потрапить. Асист – це коли, як Циганков, обведе одного-другого і викладе комусь і той заб’є. А з таких навісів і захисник собі може забити.

— Хто із наявних нападників може закріпитися в основі "Динамо"?

— Бєсєдін – хороший гравець, але теж не росте. Правда, був травмований останні півроку. Талановитий, здоровий, працьовитий, але майстерності, як для "Динамо", в нього не вистачає.
Русин тільки починає грати. В нього все є – швидкість, гольове чуття. Ще потрібно партнерів для пасів. Поки що це тільки Вербич і Циганков. Беньямін приносить багато користі, граючи зліва, не в нападі, де доводилося його бачити. За Циганковим йде полювання в Європі, але ще рановато - нехай ще виросте. Ми бачимо, що пішли наші найкращі гравці – Ярмоленко та Коноплянка, і не грають. В Європі немає такого, що хтось тягне рояль, а хтось на ньому грає. Коноплянка ніколи не робив чорнової роботи. А Циганков спускається аж до свого карного майданчика, відбирає, атакує. Як Шевченко у свій час, Віктор не боїться йти на захисників, обігрувати в карному майданчику. Якщо так і далі гратиме – виросте в хорошого футболіста.Читайте также: Йожеф Сабо: "Цыганков - ведущий футболист "Динамо", чего нельзя сказать об иностранцах"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме