FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"
^

Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"

2364

Ігор Циганик: "Або повна дискваліфікація "Олімпіка", або - Перша ліга"

Вітчизняний журналіст Ігор Циганик на своїй відео-конференції в YouTube розповів про санкції, які після закінчення сезону можуть бути накладені на донецький "Олімпік".

- Зараз всі великі люди шукають можливості, вичитують регламент для того, щоб прийняти рішення. Апеляційний комітет, швидше за все, залишить попереднє рішення. Тому що жодних доказів, що футболісти невинні, не надано. Команди U-21 і U-19 дискваліфіковані. Найближчим часом має бути рішення.

Не знаю, чого його так довго затягують. Можливо, рішення навмисно затягують до закінчення чемпіонату, щоб розуміти, який склад учасників буде на наступний сезон. Існують різні варіанти: повна дискваліфікація "Олімпіка", або "Олімпік" опиниться в Першій лізі. Тому що U-21 і U-19 немає. Не знаю, яке має бути виправдання, щоб "Олімпік" існував в УПЛ далі без цих команд. Усі клуби за те, щоб U-21 і U-19 проводилися. Це норма УЄФА, - підкреслив Циганик.

Читайте также: Интриги второй "шестерки" УПЛ: финал

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 ноября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения