Роман Підківка: "Арсенал-Київ" списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!"
^

Роман Підківка: "Арсенал-Київ" списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!"

676

Роман Підківка: "Арсенал-Київ" списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Голкіпер "Арсеналу" Роман Підківка починав свою футбольну кар'єру в "Карпатах", матчем з якими "каноніри" завершують чемпіонат. Напередодні зустрічі 32-го туру між киянами і львів'янами футболіст "Арсеналу" поділився своїми думками про суперниказ прес-службою і оцінив шанси своєї команди залишитися в еліті.

- Для тебе особисто матчі з "Карпатами" є особливими?

- Я б не сказав, що це особливі матчі для мене. Це моя рідна команда, я продовжую за нею стежити. Звичайно, в якійсь мірі є принциповість, але я не зациклююсь на цьому.

- Кого будеш радий побачити перед грою?

- Багатьох досвідчених хлопців, з якими я ще грав. Це Мякушко, Гуцуляк, Нестеров, Кучинський. Виконуючим обов'язки головного тренера став Олександр Чижевський, з яким я теж добре знайомий.

- Як вважаєш, чому "Карпати" проводять не найкращий сезон і змушені боротися за виживання?

- Складно сказати, я не знаю відповіді. Можливо, справа в психології, команда потрапила в яму. Всі хлопці там хочуть показувати хороший результат, у команди є всі умови для цього, відмінна база. Але результати не найкращі. У чому причина - не можу знати.

- Які сильні сторони у нинішніх "Карпат"?

- В принципі, як і раніше - вони борються до останньої хвилини завжди, в усіх матчах. Навіть в грі з нами, коли "зелено-білі" поступалися з рахунком 0:2, все одно повернули інтригу і билися до кінця.

- "Арсенал" в цьому сезоні не програвав "Карпатам". Як думаєш, за рахунок чого можна буде продовжити серію успіхів в цих протистояннях?

- Тільки якщо ми будемо грати один за одного, викладатися на всі сто. Нас списали з рахунків? Ми вийдемо і доведемо, що це не так!

- На "Десну" сподіваємося?

- Подивимося. Головне - виграти свій матч, а далі буде видно.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме