FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Арсенал-Київ" та вінницька "Нива" покарані за неналежну поведінку вболівальників та офіційних осіб
^

"Арсенал-Київ" та вінницька "Нива" покарані за неналежну поведінку вболівальників та офіційних осіб

4177

"Арсенал-Київ" та вінницька "Нива" покарані за неналежну поведінку вболівальників та офіційних осіб
Фото - УАФ

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ застосував дисциплінарні санкції до клубів УПЛ та ПФЛ. Про це повідомляє офіційний сайт.

Відповідно до рішення КДК, ФК "Арсенал-Київ" зобов’язаний сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 тисяч гривень та провести наступний домашній матч Прем’єр-ліги (або першої ліги, у залежності від того, в якому дивізіоні клуб буде виступати на момент набрання чинності даним рішенням) без уболівальників.

"Арсенал-Київ" покараний за "грубі, некоректні висловлювання офіційних осіб клубу на адресу арбітрів матчу; поведінку, що шкодить репутації футболу", — йдеться в рішенні. Також керівнику ФК "Арсенал-Київ" Київ Москаленку О. заборонено відвідувати стадіони під час виступів на них "Арсеналу-Київ" протягом трьох матчів.

Санкції, застосовані до вінницької "Ниви", включають сплату 50 тисяч гривень, проведення п’яти наступних домашніх матчів без уболівальників та заборону директору ФК Рогозюку Д. відвідувати стадіони під час виступів на них "Ниви" протягом року. Приводом для покарання є неналежна поведінка вболівальників та Д. Рогозюка після матчу вінничан із житомирським "Поліссям".

Читайте также: Интриги второй "шестерки" УПЛ: финал

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения