Ігор Литовка: "У нас є своя гра, на яку ми й будемо налаштовуватися"
^

Ігор Литовка: "У нас є своя гра, на яку ми й будемо налаштовуватися"

465
Ігор Литовка: "У нас є своя гра, на яку ми й будемо налаштовуватися"
Фото - FootBoom.com

Двадцять сьоме травня – історичний день для чернігівської "Десни". Саме цього дня, у 2018 році, перегравши на стадіоні імені Гагаріна кропивницьку "Зірку" (4-0), чернігівська команда нарешті здобула квиток до Прем’єр-Ліги. Згадати ті пам’ятні події та розповісти про клубне сьогодення журналіст офіційного сайту "Десни" попросив воротаря "синьо-білих" Ігоря Литовку: саме він у 2018-му захищав ворота команди.

– Рік тому "Десна" переграла "Зірку" та вийшла у Прем’єр-Лігу. Наскільки для Вас це пам’ятна подія?

– Думаю, це пам’ятна подія не тільки для мене, але й для всього Чернігова. Команда вийшла в УПЛ. Я пам’ятаю ці трибуни (у тому матчі Східна трибуна теж була відкрита) – це були неймовірні враження, які залишаться на все життя.

– Зараз на команду чекає виїзд до Одеси. Остання гра "Десни" та "Чорноморця" склалася не надто вдало для чернігівців. Їдете за реваншем?

– В будь-якому випадку потрібно виходити на поле, щоб перемогти. Інакше грати немає сенсу. Будемо намагатися.

– Наскільки складно грати через два дні на третій та через три на четвертий? Й наскільки, на Ваш погляд, такий графік підходить для кінцівки сезону?

– Наприкінці футбольного року у футболістів накопичується втома. Тим більше коли звикаєш до тижневого циклу. Але багато клубів у Європі, у тих же Єврокубках, куди ми прагнемо потрапити, грають на третій день. Тож, думаю, це не проблема.

– Команда вірить у те, що можна завоювати "кубок Престижу"?

– Звичайно. Треба прагнути, а там як складеться, як зіграє "Ворскла". У нас є своя гра, на яку ми й будемо налаштовуватися.

Читайте также: Олександр Рябоконь: "Найголовніше досягнення вечора – те, що люди пішли зі стадіону задоволеними"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме