Жуніор Мораєс: "Це маячня, що Хацкевич не вміє працювати із латиноамериканцями"
^

Жуніор Мораєс: "Це маячня, що Хацкевич не вміє працювати із латиноамериканцями"

480

Жуніор Мораєс: "Це маячня, що Хацкевич не вміє працювати із латиноамериканцями"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс - про "Динамо" і стосунки з Олександром Хацкевичем.


- У Шахтарі я частіше забиваю через стиль нашої гри. Я граю в таких зонах, у таких позиціях, які для мене найзручніші. У Шахтарі мене дуже добре прийняли. Мені комфортно не лише на полі, а й поза ним. Це допомагає мені думати лише про футбол і показувати свою найкращу гру.


Я не знаю, наскільки важко було бразильцям в Динамо раніше. Я про Клебера, Родріго, Діого Рінкона, не говорив з ними про те, як було в клубі раніше. Але коли я був в Динамо більшість бразильців були захисниками, а не футболістами групи атаки, це дуже велика різниця. У Шахтарі такий підхід, що бразильці грають попереду і це працює. У Динамо зазвичай бразильці в захисті чи півзахисті, от і вся різниця.


З Хацкевичем у мене були прекрасні стосунки в Динамо. Не було жодних проблем. Думаю, це маячня, що він не вміє чи не може працювати із латиноамериканцями. Я думаю, це залежить від гравців, можливо, їм не подобається тип гри, у який вони повинні грати. Думаю, проблема не в Хацкевичі.

Я працював з багатьма українськими тренерами і ніколи не було якогось мовного бар’єру, це не ставало проблемою, - приводить слова Мораєса Footballhub.

Читайте также: Официально: Жуниор Мораес пропустит концовку текущего сезона

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме