"Арсенал-Київ" - "Олімпік": спільна післяматчева прес-конференція Ігоря Леонова та Ігоря Климовського
^

"Арсенал-Київ" - "Олімпік": спільна післяматчева прес-конференція Ігоря Леонова та Ігоря Климовського

514
"Арсенал-Київ" - "Олімпік": спільна післяматчева прес-конференція Ігоря Леонова та Ігоря Климовського
ФК "Арсенал-Киев"

Абсолютно нестандартною вийшла післяматчева прес-конференція, присвячена поєдинку 30-го туру УПЛ між "Арсеналом-Київ" та "Олімпіком" (1:1). Як відзначає офіційний сайт "канонірів", обидва головних тренери - Ігор Леонов та Ігор Климовський - прийшли поговорити з журналістами одночасно. Вийшло досить цікаво.

Ігор Климовський: – Я дуже задоволений, що ми взяли одне очко. Було дуже важко перші 15-20 хвилин матчу, "Арсенал" грав з перевагою, але забили якраз ми. Причому могли ще забивати! Але потім пропустили, якби не цей гол, гра складалася б по-іншому. У другому таймі було видалення, ми перебудувалися, почали грати 4-4-1. Кияни більше атакували, відразу пресингували нас. Ми грали тільки на відбій і могли забити тільки після стандартів.

Ігор Леонов: Хочу сказати, що ми, "Арсенал", і "Олімпік" граємо чесно. Граємо в футбол, який, думаю, подобається глядачам. Так, сьогодні була перевага у нас, видалення позначилося. Але найголовніше - і ми, і вони, б'ємося до останнього. Після гри ми можемо дружити, а на поле змагаємося. Нам важкувато, це очко напевно стане в нагоді. Хлопці сьогодні виклалися по повній програмі. Можу сказати спасибі "Олімпіку" за хорошу гру, це дуже хороша команда, яка знаходиться не на своєму місці.

- Наскільки вплинула погода сьогодні?

І.Л. - Я думаю, що дощ трохи вплинув на гру сьогодні. Якби він був невеликим, це одне, а так в другому таймі посилився. Коли ми грали з "Чорноморцем", було приємно дивитися на трибуни, були глядачі, хороша погода і атмосфера. Сьогодні теж була цікава гра, але погодні умови дещо розполохали людей. Думаю, з часом глядач прийде на стадіон. Особливо якщо буде побільше таких ось ігор.

- В якому тонусі зараз знаходяться футболісти?

І.Л. - Після зимової паузи вся футбольна громадськість списала "Арсенал" з рахунків. Ми тримаємо в тонусі всю другу "шістку".

І.К. - Кожен матч непередбачуваний зараз, і це подобається вболівальнику!

І.Л. - Сьогодні "Чорноморець" обіграв "Карпати", "Ворскла" переграла "Десну", хоча ми в Полтаві виглядали набагато краще за суперника, однак поступилися.

- Ігоре Петровичу, які слова ви знайшли для Матара, який почав регулярно забивати?

І.К. - Ми трохи попрацювали з ним додатково, індивідуально. Він постійно грав у складі, а я посадив його на лавку. Хлопець задумався і показує те, що ми хочемо від нього бачити. Матар забиває, приносить нам очки. У минулій грі він здорово зіграв, зачепився за кожен м'яч. Прогресує.

- Ви не відпрацьовуєте на тренуваннях гру в більшості?

І.Л. - Якби я був хокейним тренером, то відпрацьовував б. У футболі є вправи для цього, але ти ж не знаєш коли отримаєш чисельну перевагу.

Читайте также: "Арсенал-Киев" - "Олимпик" 1:1. Когда одного Танковского мало

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме