"Карпати" - "Десна": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя
^

"Карпати" - "Десна": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя

853

"Карпати" - "Десна": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя
Официальный сайт "Карпат"

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку 29-го туру чемпіонату України з "Карпатами" (0:2), інформує прес-служба львівського клубу.

– Як правило перемагає той, хто більше цього прагне. Сьогодні в першому таймі команди грали у футбол, в другому – у водне поло. І в одній, і в іншій грі кращими були "Карпати", вони заслужено перемогли. Тому лише можу привітати шанувальників львів’ян з перемогою. У нас ще попереду три тури, ми ведемо боротьбу за сьоме місце. Для нашої команди це також престижно, тому сподіваюсь, що в наступних матчах будемо грати краще.

– Де і як вашим футболістам черпати мотивацію?

– Це важке питання. Знаєте, якби у нас перша шістка була як в АПЛ – там дійсно перші шість команд рівні за класом, є цікава боротьба, можна заробити великі кошти. У нас зовсім не бачу ніякого сенсу, є дві команди і стає всім не цікаво, починаючи від уболівальників.

– Чи не було у вас думки, що краще було б призупинити матч?

– Можливо. Ви самі бачили, що футболу не було, особливо в другому таймі. Але умови були рівні. Ще раз наголошу, "Карпати" сьогодні краще налаштувалися і виглядали сильнішими за нас.

Читайте также: Александр Рябоконь: "Надо уметь за последние пять минут пропустить три мяча"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме