Юрій Вернидуб - найкращий тренер 26-го туру УПЛ
^

Юрій Вернидуб - найкращий тренер 26-го туру УПЛ

312

Юрій Вернидуб - найкращий тренер 26-го туру УПЛ
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки чергового туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2018/2019

Як відзначає офіційний сайт об’єднання, протистояння третьої та четвертої команд чемпіонату мало розставити акценти – або "Олександрія" ще більше йшла в загрозливий відрив, або "Зоря" повертала можливості для інтриги. І луганській команді вдалося обіграти найголовніших претендентів на бронзові медалі на їхньому полі – 2:0.

Тож сьогоднішній лауреат – головний тренер ФК "Зоря" Юрій Вернидуб. Його підопічні здолали олександрійців, не давши їм довести свій відрив до 15 очок. Відзначаємо, що в другій шістці найкращим став наставник "Арсеналу-Київ" Ігор Леонов – його підопічні здолали "Десну" (2:0), набравши вже 13 очок у матчах 2019 року (більше за аналогічний період тільки у грандів).

1. Номінальний результат команди – 5 (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Обіграти найголовнішого конкурента на його полі – це велике досягнення, яке дозволило луганцям закріпитися на четвертому місці (тепер +5 над ФК "Маріуполь") та скоротити відставання від ФК "Олександрія" та третього місця до 9 очок.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4 (травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Напередодні центрального матчу туру в суперників не було особливих кадрових втрат – ні дискваліфікацій, ні свіжих новин про травми. Утім, мала місце особлива обставина – "Олександрія" зважилася на ротацію, спричинену перевтомою лідерів, що безпосередньо позначилося на якості її гри.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5 (гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Вернидуб суттєво перешикував групу атаки після матчу проти ФК "Львів" (2:1) – замість Луньова та Громова вийшли Леднєв та Кабаєв. Відзначаємо також універсалізм Чеберка, який освоїв після флангу оборони центр захисту, а також вдалу гру Шевченка в воротах за відсутності Луїса Феліпе.

4. Тренерська майстерність – 5 (різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Схема 4-2-3-1, вдало освоєна "Зорею", відкриває велике поле для імпровізації – гравці в групі атаки міняються зонами, зміщуються, відводячи за собою захисників-опікунів, розтягують лінію суперників. Швидкісна техніка лідерів луганської команди давала їм перевагу в боротьбі з суперниками. А хороший підбір гравців дозволяв проводити плідну ротацію – як вихід Громова замість Кабаєва, який отримав пошкодження. Саме Артем вирішив долю зустрічі двома голами.

5. Накопичувальний критерій – 4 (якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Це друга поспіль перемога луганців після поразки від "Шахтаря" (0:3). Цікаво, що за результатами 2019 року "Зоря" набирає 10 очок – і це лише шостий показник за підсумками цьогорічних матчів, але позитивна динаміка очевидна, тож підопічні Вернидуба продовжують гонитву за третім місцем, хай і дуже великим лишається відставання.

Лауреат 26-го ігрового дня в номінації "Тренер туру" Прем’єр-ліги: Юрій Вернидуб ("Зоря").

Середній бал – 4,6

Читайте также: "На заборе тоже много чего пишут", - Юрий Вернидуб поставил точку в разговорах об отставке

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме