Артем Фаворов: "Команда, яка виграє Трофей престижу, наступного року бере третє місце"
^

Артем Фаворов: "Команда, яка виграє Трофей престижу, наступного року бере третє місце"

220
Артем Фаворов: "Команда, яка виграє Трофей престижу, наступного року бере третє місце"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Півоборонець "Десни" Артем Фаворов розповідає про вік-енд без ігрового туру та специфіку тренувального процесу чернігівців.

— Артеме, завтра чернігівці зустрінуться з "Ворсклою". Чим підготовка до цього матчу відрізняється від попередніх?

— Нічим особливим не відрізняється: є штатна підготовка до календарної зустрічі. Те, що тур посеред тижня, а не на вихідних, не вносить якихось змін.

— Як розповідав позаминулого тижня Сергій Старенький, тренерський штаб запропонував команді режим із двома заняттями в день. А який графік тренувань за останні дні?

— Після зустрічі з "Карпатами" нам дали вихідні. Потім команда знову працювали з двома заняттями на день, аби нагнати те, що пропустили від час вихідних. А останні дні маємо звичайний графік із одним тренуванням.

— Між 24 і 25 турами виникла перерва довжиною півтора тижні. Чому за цей час чернігівці не провели спаринг?

— Думаю, справа в тому, що нас чекають вісім турів у дуже щільному режимі, тому зайвий раз навантажувати команду спарингами, мабуть, не варто. У нас були хороші тренування, ми добре попрацювали. А те, чи потрібно було все ж таки провести контрольний поєдинок, покаже матч із "Ворсклою".

— А загалом відбулися в тренувальному процесі зміни після 22 туру? Можливо, наставники вже сказали команді, що готують її на наступний сезон…

Читайте также: "Ворскла" - "Десна": прогноз Алексея Лазоренко

— Нічого подібного немає! Як можна готуватися до наступного сезону, не завершивши поточний? Маємо вісім матчів попереду, нам треба гідно провести Чемпіонат, набравши максимальну кількість очок, і посісти сьоме місце. А вже після завершення сезону проаналізуємо все й зробимо висновки.

— Впродовж теми: чи пам’ятають чернігівці про Трофей престижу від УПЛ?

— Знаємо про цей приз і про тенденцію: команда, яка виграла його, наступного року бере третє місце. Не знаю, чи є така закономірність, чи, можливо, це просто збіг обставин, але ми хочемо посісти найвище місце в другій шістці.

— Навесні в різних матчах "Десна" грала по-різному. Особливо це стосується двох стартових у 2019 році турів, коли багато хто не впізнавав ту команду, яка виступала восени. Що запропонуєте "Ворсклі"?

— Дуже багато чого залежить від якості поля: якщо газон поганий, не можна грати на ньому в "низовий" футбол, це зрозуміло. Побачимо, як буде в Полтаві. Ще такий момент: у "Ворскли" недавно змінився тренер, і тепер команда, як на мене, грає в інший футбол. В будь-якому разі, буде хороший футбол із великою кількістю боротьби.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме