Главная Украинские Favbet Лига Андрій Якимів: "Знаю, що "Карпати" дуже засмучені, в них був непоганий шанс виграти Кубок"
^

Андрій Якимів: "Знаю, що "Карпати" дуже засмучені, в них був непоганий шанс виграти Кубок"

1154
Андрій Якимів: "Знаю, що "Карпати" дуже засмучені, в них був непоганий шанс виграти Кубок"
pfcstal.com

Незадовго до гри з "Карпатами" корреспондент офіційного сайту "Десни" поспілкувався з колишнім гравцем львів’ян, а зараз – півзахисником чернігівського клубу, уродженцем Львівської області Андрієм Якимівом. Про підготовку до матчу, та настрої як у стані "Десни", так і її суперника…

– Як проходить підготовка до матчу з "Карпатами"?

– Підготовка тільки сьогодні (у вівторок, 9 квітня, – Прим.) буде починатися. Було два вихідних після гри з "Олімпіком". Сьогодні втягуюче тренування, а далі будемо готуватися.

– Наскільки перемога над "Олімпіком" допомогла команді у психологічному плані?

– Будь-яка перемога надає сил, впевненості у собі. Й ця не є виключенням.

– В останньому турі УПЛ львів’яни розгромили "Ворсклу". Як думаєте, в якому психологічному та фізичному стані зараз перебувають "Карпати"?

– Я думаю, після того як в Кубку вони програли "Інгульцю", "Карпати" будуть дещо розчаровані. Я знаю, що в них було завдання виграти Кубок. Це завдання давно стоїть перед командою й зараз був непоганий шанс. Я спілкуюся з хлопцями з "Карпат". Вони казали, що дуже сильно засмучені. Мали великі шанси…

– Ви грали у структурі "Карпат". Наскільки для Вас ця гра буде принциповою?

– Я б не назвав її принциповою. Я вдячний "Карпатам". Можна сказати, вони відкрили для мене дорогу у великий футбол, виховали мене. Я люблю та поважаю цей клуб.

Читайте также: Дирекция УПЛ утвердила даты и время начала матчей 23-го и 24-го туров

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения