Главная Украинские Favbet Лига "Ворскла" має виплатити борги Артуру Загорульку, інакше — трансферний бан
^

"Ворскла" має виплатити борги Артуру Загорульку, інакше — трансферний бан

855

"Ворскла" має виплатити борги Артуру Загорульку, інакше — трансферний бан
Фото - Денис Руденко, Footboom

До Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів (Асоціація) за юридичною допомогою звернувся футболіст-професіонал Артур Загорулько в звязку з наявною перед ним заборогованності ФК "Ворскла" згідно контракту. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Предмет звернення – належне оформлення та подання і юридичний супровід спору з клубом щодо стягнення боргу в примусовому порядку, оскільки заходи щодо досудового врегулювання спору були вже ним вичерпані.

За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, Асоціацією надана юридична допомога, підготовлено та направлено відповідні документи до Палати з вирішення спорів ФФУ. В результаті розгляду справи, Палатою прийнято рішення про задоволення вимог Футболіста, яке в свою чергу може мати для Клубу негативні наслідки у вигляді заборони реєстрації будь-яких нових футболістів, в разі відсутності відповідного розрахунку з Артуром Загорулько.

Читайте также: Віталій Косовський: "Протягом тривалого часу "Ворскла" не може забити"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения