Главная Украинские Favbet Лига УПЛ: 23-й тур чемпіонату України мовою чисел та фактів
^

УПЛ: 23-й тур чемпіонату України мовою чисел та фактів

778

Фото - УПЛ

Прес-служба УПЛ підбила підсумки 23-го туру чемпіонату України та оприлюднила його цифри і факти:

Шахтар здобуває 570-ту перемогу в Чемпіонатах України, в тому числі 250-ту гостьову.

250-та в Чемпіонатах України перемога Карпат, 240-а поразка Зорі.

40-а в УПЛ гостьова вольова перемога Динамо.

Зоря в Чемпіонатах при Юрію Вернидубі пропустила 250-й гол (2-й м’яч у грі).

Гольова гостьова серія Динамо триває в Чемпіонатах 18 матчів — 31 м’яч.

Переможна серія динамівців з 3 грудня триває у Чемпіонаті 7 ігор поспіль.

5-а в Чемпіонатах вольова перемога динаміців над Зорею, 1-а — Маріуполя — над Львовом (у 5-й грі).

4-а в УПЛ велика перемога Карпат над Ворсклою, в т.ч. 2-а у цьому чемпіонаті.

Шахтар з 2 грудня минулого року зберігає в УПЛ свої ворота "на замку" впродовж 564-х хвилин.

Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня триває 20 ігор: +17=3.

Динамівці забивають голи луганському клубу впродовж 10-ти ігор Чемпіонатів — 25 м’ячів.

Зоря з 1 жовтня 2017 року не може перемогти Динамо в УПЛ впродовж 7-ми ігор поспіль: =2-5.

Домашній пропускний клубний рекордний серіал Олександрії з 15 вересня триває в Чемпіонаті вже 9 ігор — 12 голів.

Безвиграшна домашня серія Олександрії налічує 4 матчі поспіль: =2-2.

Жуніор Мораес стає автором 50-го в УПЛ гостьового реалізованого пенальті Шахтаря.

Олександрія з 17 листопада 2017 року не забиває голів в УПЛ у ворота гірників впродовж 333-х хвилин.

Львів завершив клубну рекорду серію без пропусків голів, яка в УПЛ тривала 383 хвилини.

Завершився безвиграшний гостьовий серіал Маріуполя, який з 27 жовтня тривав в УПЛ 5 матчів: =3-2.

Карпати завершили клубну антирекордну домашню безвиграшну серію, з 5 серпня тривала в УПЛ 9 матчів поспіль: =3-6.

Карпати перервали свою домашню програшну серію з полтавчанами, яка тривала 3 матчі.

1-а в УПЛ гостьова перемога Десна над Олімпіком (в 3-й грі).

Олімпік не перемагає в Чемпіонаті з 28 жовтня впродовж рекордних для клубу 11-ти матчів поспіль: =5-6.

Десна завершує рекордну для клубу безвиграшну серію, яка тривала 3 гри: =1-2.

Завершилася безвиграшна серія Арсеналу-Київ у зустрічах з Чорноморцем, яка з 27 листопада 2011 року тривала 6 матчів: =2-4.

Чорноморець утримує клубний антирекорд, пропускаючи в УПЛ на своєму полі голи 10 матчів поспіль — 20 м’ячів.

"Моряки" завершили дві серії без забитих голів у Чемпіонаті: загальну, яка тривала впродовж 390-ти хвилин, та на своєму полі — 353 хвилини.

3-й дубль в Чемпіонатах оформлює Мар’ян Швед (Карпати), 1-й — Віктор Циганков (Динамо, в 70-й грі), Олександр Зубков (у 32-й), який стає автором 50-го дублю Маріуполя в Чемпіонатах України.

20-й гол в УПЛ забиває Мар’ян Швед (2-й м’яч у грі), 1-й — француз Карім Абдул Йода (Карпати, у 5-й грі), бразилець Ліпе (Львів, у 5-й), Владислав Приймак (Львів, у 25-й), Міссі Мезу (Арсенал-Київ, у 3-й), який стає автром 1-го в Чемпіонтах України голу легіонера з Габону.

Гольовий серіал Віктора Циганкова (Динамо) збільшився в Чемпіонаті до 3-х ігор — 4 м’ячі.

150-й матч в Чемпіонатах проводить Денис Бойко (Динамо), 100-й — Володимир Адамюк (Львів), 50-й — Єгор Картушов (Десна), Дмитро Рижук (Чорноморець), Сергій Вакуленко (Арсенал-Київ), 1-й — Петро Харжевський (Карпати), бразилець Матеус Нортон (Зоря).

У 5-му (!) для себе клубі УПЛ дебютує Рінар Валєєв (Олімпік), який раніше захищав кольори Чорноморця, Оболоні, Кривбасу та Маріуполя.

Олександр Бабич біля керма різних клубів відсвяткував 100-й гол своїх підопічних (після удару Андрія Борячука).

100-й пропущений гол підопічних Юрія Бакаловва за час його перебування на чолі різних клубів УПЛ (3-й м’яч грі).

100-й пенальті в Чемпіонатах України у ворота Зорі — 77-й гол.

Олександр Рябоконь в УПЛ біля керма різних клубів відсвяткував 10-у гостьову перемогу своїх підопічних.

Сергій Вакуленко збільшив свою гольову серію в Чемпіонаті до 3-х ігор — 4 м’ячі, ставши при цьому автором 60-го в УПЛ голу з "позначки" гравців Арсенал-Київ (після 74-го удару).

1-е в УПЛ вилучення Максима Білого (Зоря, у 114-й грі), Мартана (Львів, у 17-й), Тамаша Кадара (у 49-й), який стає автором 50-ї в Чемпіонатах червоної картки для гравців Динамо.

1-й раз в Чемпіонатах пробиває пенальті Олександр Зубков (Маріуполь, у 32-й грі).

1-й раз в УПЛ Львів програє з рахунком 2:3 (у 53-й грі).

1-й з початку Чемпіонату пенальті у ворота Львова.

1-й раз в поточному Чемпіонату "каноніри" забили 3 голи за один матч.

Гості здобули 5 перемог, що стало повторенням найбільшої кількості перемог команд-гостей нинішнього Чемпіонату, зафіксованої у 10-му турі.

"Арсенал-Київ" став автором 60-ї перемоги команд-гостей з початку Чемпіонату.

Найрезультативніший тур нинішнього Чемпіонату — 21 гол.