Главная Украинские Favbet Лига Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"
^

Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"

994
Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"
Фото - ФК Десна

Напередодні гри з донецьким "Олімпіком" колишній гравець цього клубу, а зараз – захисник "Десни" Темур Парцванія в інтерв`ю клубному сайту чернігівців розповів про те, наскільки принциповою буде для нього гра проти донеччан, як "Десна" заповнила паузу у чемпіонаті та… про життя разом з Артемом Мілевським.

– Першу половину сезону Ви провели в угорській "Кішварді" разом з легендарним українським нападником Артемом Мілевським. Це було перше у Вашій кар’єрі іноземне відрядження. Чим воно запам’яталося?

– Я вже давно хотів попробувати себе десь у Європі. Так вийшло, що я був без клубу, мені зателефонували, сказали, що є такий варіант: команда "Кішварда" з однойменного міста. У клубу все є: стадіон, тренувальні поля… Тому наважився на переїзд. Якщо чесно, поки не побуваєш сам та не спробуєш цей чемпіонат – не зрозумієш який він. Там дуже цікаво, дуже сильний чемпіонат. Мабуть, дві команди відрізняються за рівнем від інших, а решта – однакові. Думаю український чемпіонат, мабуть, трохи краще: "Шахтар", "Динамо", а так…

Про Мілевського можу сказати лише гарне. Ми жили з ним у одній квартирі: класна людина, й як футболіст у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас.

– Наскільки складно було після чемпіонату Угорщини перемикатися на реалії УПЛ?

– Я там зіграв лише 4 гри, а в Україні граю все життя. Так що наче й не виїжджав.

– Під час нинішньої перерви "Десна" провела міні-збір у Білорусі. Як готувалися до другої частини чемпіонату?

– Так, у Білорусі вийшов цілий міні-збір. Зіграли з гарними командами з Вищої ліги Білорусі, дали пограти всім у кого було мало ігрової практики. Тому, вважаю, що підготувалися достатньо добре.

– Ще у минулому сезоні Ви грали за "Олімпік". Для Вас це принциповий суперник?

– Так, у "Олімпіку" я провів десь 2,5 роки. Завжди цікаво грати проти своєї колишньої команди, будь то "Олімпік" чи "Динамо" (Київ). Буде дуже цікаво зіграти проти них.

– Кого б Ви відзначили у складі донецької команди?

– Зараз я не дуже слідкую за командою, багато футболістів змінилося й не всіх я знаю. Зі старих своїх друзів відзначу Дмитра Гришка – він дуже кваліфікований, досвідчений захисник.

– За рахунок чого, в першу чергу, можна перемогти "Олімпік"?

– Ми активно готуємося до цього матчу, плануємо грати у свою гру. Тренер дасть завдання як зіграти і впевнений, що нам під силу досягнути позитивного результату.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения