Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"
^

Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"

484
Темур Парцванія: "Мілевський у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас"
Фото - ФК Десна

Напередодні гри з донецьким "Олімпіком" колишній гравець цього клубу, а зараз – захисник "Десни" Темур Парцванія в інтерв`ю клубному сайту чернігівців розповів про те, наскільки принциповою буде для нього гра проти донеччан, як "Десна" заповнила паузу у чемпіонаті та… про життя разом з Артемом Мілевським.

– Першу половину сезону Ви провели в угорській "Кішварді" разом з легендарним українським нападником Артемом Мілевським. Це було перше у Вашій кар’єрі іноземне відрядження. Чим воно запам’яталося?

– Я вже давно хотів попробувати себе десь у Європі. Так вийшло, що я був без клубу, мені зателефонували, сказали, що є такий варіант: команда "Кішварда" з однойменного міста. У клубу все є: стадіон, тренувальні поля… Тому наважився на переїзд. Якщо чесно, поки не побуваєш сам та не спробуєш цей чемпіонат – не зрозумієш який він. Там дуже цікаво, дуже сильний чемпіонат. Мабуть, дві команди відрізняються за рівнем від інших, а решта – однакові. Думаю український чемпіонат, мабуть, трохи краще: "Шахтар", "Динамо", а так…

Про Мілевського можу сказати лише гарне. Ми жили з ним у одній квартирі: класна людина, й як футболіст у свої 33 роки був на дві голови сильніше за всіх нас.

– Наскільки складно було після чемпіонату Угорщини перемикатися на реалії УПЛ?

– Я там зіграв лише 4 гри, а в Україні граю все життя. Так що наче й не виїжджав.

– Під час нинішньої перерви "Десна" провела міні-збір у Білорусі. Як готувалися до другої частини чемпіонату?

– Так, у Білорусі вийшов цілий міні-збір. Зіграли з гарними командами з Вищої ліги Білорусі, дали пограти всім у кого було мало ігрової практики. Тому, вважаю, що підготувалися достатньо добре.

– Ще у минулому сезоні Ви грали за "Олімпік". Для Вас це принциповий суперник?

– Так, у "Олімпіку" я провів десь 2,5 роки. Завжди цікаво грати проти своєї колишньої команди, будь то "Олімпік" чи "Динамо" (Київ). Буде дуже цікаво зіграти проти них.

– Кого б Ви відзначили у складі донецької команди?

– Зараз я не дуже слідкую за командою, багато футболістів змінилося й не всіх я знаю. Зі старих своїх друзів відзначу Дмитра Гришка – він дуже кваліфікований, досвідчений захисник.

– За рахунок чого, в першу чергу, можна перемогти "Олімпік"?

– Ми активно готуємося до цього матчу, плануємо грати у свою гру. Тренер дасть завдання як зіграти і впевнений, що нам під силу досягнути позитивного результату.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме