"Львів" - "Маріуполь": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова
^

"Львів" - "Маріуполь": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова

317

"Львів" - "Маріуполь": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова
Фото - ФК "Львов"

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в матчі 23-го туру чемпіонату України з "Маріуполем" (2:3), інформує прес-служба клубу.

- Рахунок на табло. Ми провели не надто якісний матч. Та кількість браку, який був у нас і в передачах, і в єдиноборствах … У цьому плані "Маріуполь" сьогодні був сильніший. Далася взнаки якась невпевненість у діях моїх хлопців. Хоча начебто забили м’яч і трохи перебудувалися за ходом гри. Але, тим не менше, я так і не пригадаю, в якій грі ми припускалися такої кількості помилок, як це було сьогодні.

– Команда мала достатньо часу, щоб добре підготуватися до цього матчу. Що пішло не так?

– Будемо дивитися, розбиратися, чому так склалося. Але в ті 15 хвилин до кінця гри я побачив справжню команду – ПФК "Львів". Яка хотіла, прагнула і забила м’яч у відповідь. Ще могли забити, могли і пропустити. Але саме та агресія, той футбол, в який ми хочемо і вміємо грати, були в останні 15 хвилин зустрічі.

– Як Вам стан газону стадіону "Україна" після того, як вчора тут пройшов ще один матч Прем’єр-ліги?

– Потрібно віддати належне працівникам стадіону. Вчора на "Україні" проходив матч "Карпат" та "Ворскли". Я вважаю, що газон – в дуже хорошому стані. Можна тільки подякувати тим людям, які підготували це поле. Але не варто шукати причини нашої поразки в газоні.

– Чи плануєте Ви ротацію на матч Кубка України із "Зорею", який відбудеться вже цієї неділі?

– Швидше за все, на матч Кубка України з "Зорею" у нас буде ротація. Через два дні на третій дуже складно грати. Хоча лава у нас не така і велика, але, природно, певні зміни будуть. Є ще й травми, картки, втома після сьогоднішнього матчу. Все-таки важкувато грати в меншості проти такої команди, як "Маріуполь". Буде завтрашній день, оцінимо стан хлопців і будемо приймати рішення з кадрових питань на матч з "Зорею".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме