Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"
^

Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"

366
Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"
Фото - ФК "Карпаты"

Післяматчевий коментар в.о. головного тренера "Ворксли" Віталія Косовського.

– Неприємно пропускати чотири м’ячі, але скажу, що "Карпати" – хороший суперник з індивідуально сильними гравцями. Сьогодні нам було важко. Ми припустились двох помилок у першому таймі, а в другому їх було ще більше. Нічого не поробиш. Будемо працювати та рухатися вперед.

– Вас представили як в.о. головного тренера. Які завдання поставили перед вами?
– Спочатку я працював з командою U-21. Але обставини склались так, що мені довелось зайняти пост головного тренера "Ворскли", у зв’язку з тим, що колишній наставник прийняв рішення піти. Це було спонтанно, але довелось вмикатися в роботу і працювати.

Читайте также: "Карпаты" - "Ворскла" 4:0. Тренер новый, результат - старый

– Як працюється з колективом, де немає лідера?
– Я б не сказав, що лідера немає – він є. Можливо, в певній мірі психологічний стан у гравців зараз не на тому рівні. Ми працюємо, я розумію, що потрібно робити. Ми рухаємось у правильному напрямку, тому я знаю точно, що колектив є і з цими гравцями ми будемо рухатись вперед.

– Скільки часу вам потрібно, щоб вивести команду з кризи?
– Не можу цього сказати. Я працюю лише три дні – це дуже мало. Одне діло спостерігати зі сторони гравців, а зблизитись з командою за два-три дні неможливо. Я ще не до кінця розумію їхні можливості. Але все в процесі.

– Що саме сьогодні не вдалось? Чому така розгромна поразка?
– Мабуть, все таки присутнє було хвилювання за результат. На початку гри у нас був момент, якби ми забили гол, то ситуація була б іншою. Важко, коли пропускаєш м’ячі, тоді потрібно вмикати характер і демонструвати морально-вольові якості. Суперник сильний та добре навчений, тому ми допустились грубих помилок. Будемо робити висновки і покращуватись.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме