FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"
^

Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"

1034
Віталій Косовський: "Будемо робити висновки і покращуватись"
Фото - ФК "Карпаты"

Післяматчевий коментар в.о. головного тренера "Ворксли" Віталія Косовського.

– Неприємно пропускати чотири м’ячі, але скажу, що "Карпати" – хороший суперник з індивідуально сильними гравцями. Сьогодні нам було важко. Ми припустились двох помилок у першому таймі, а в другому їх було ще більше. Нічого не поробиш. Будемо працювати та рухатися вперед.

– Вас представили як в.о. головного тренера. Які завдання поставили перед вами?
– Спочатку я працював з командою U-21. Але обставини склались так, що мені довелось зайняти пост головного тренера "Ворскли", у зв’язку з тим, що колишній наставник прийняв рішення піти. Це було спонтанно, але довелось вмикатися в роботу і працювати.

Читайте также: "Карпаты" - "Ворскла" 4:0. Тренер новый, результат - старый

– Як працюється з колективом, де немає лідера?
– Я б не сказав, що лідера немає – він є. Можливо, в певній мірі психологічний стан у гравців зараз не на тому рівні. Ми працюємо, я розумію, що потрібно робити. Ми рухаємось у правильному напрямку, тому я знаю точно, що колектив є і з цими гравцями ми будемо рухатись вперед.

– Скільки часу вам потрібно, щоб вивести команду з кризи?
– Не можу цього сказати. Я працюю лише три дні – це дуже мало. Одне діло спостерігати зі сторони гравців, а зблизитись з командою за два-три дні неможливо. Я ще не до кінця розумію їхні можливості. Але все в процесі.

– Що саме сьогодні не вдалось? Чому така розгромна поразка?
– Мабуть, все таки присутнє було хвилювання за результат. На початку гри у нас був момент, якби ми забили гол, то ситуація була б іншою. Важко, коли пропускаєш м’ячі, тоді потрібно вмикати характер і демонструвати морально-вольові якості. Суперник сильний та добре навчений, тому ми допустились грубих помилок. Будемо робити висновки і покращуватись.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения