"Львів" готується до матчу з "Десною": єдина втрата – Вадим Парамонов
^

"Львів" готується до матчу з "Десною": єдина втрата – Вадим Парамонов

293

"Львів" готується до матчу з "Десною": єдина втрата – Вадим Парамонов
Официальный сайт "Львова"

"Львів" продовжує підготовку до матчу 22-го туру чемпіонату України з "Десною". Цей матч матиме ключове значення у боротьбі "синьо-золотих" за право завершити перший етап чемпіонату УПЛ серед шести найкращих колективів, інформує прес-служба клубу.

Підготовка до вирішальної гри триває з вівторка. "Містяни" працюють у режимі одноразових тренувань, комбінуючи заняття на футбольному полі із теоретичними, під час яких команда аналізує інформацію, надану тренерським штабом, про майбутніх суперників.

До матчу з "Десною" готуються усі футболісти, травмованих у львівському колективі немає. Єдина втрата "Львова" – захисник Вадим Парамонов, який отримав червону картку у минулому поєдинку чемпіонату із "Зорею" та через дискваліфікацію змушений пропускати надважливу виїзну гру з чернігівцями.

У п’ятницю ввечері, 15 березня, львівська команда вирушить автобусом до Чернігова. Наступного дня "синьо-золоті" проведуть передігрове тренування, а 17-го числа о 17:00 на стадіоні ім. Ю. Гагаріна візьмуть участь у футбольній битві з "Десною" за місце у першій "шістці".

Читайте также: Денис Безбородько: "У "Десни" є шанси, ще не все втрачено"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме