Денис Безбородько: "У "Десни" є шанси, ще не все втрачено"
^

Денис Безбородько: "У "Десни" є шанси, ще не все втрачено"

549

Денис Безбородько: "У "Десни" є шанси, ще не все втрачено"
Официальный сайт УПЛ

Цей тиждень має стати визначальним для чернігівського спорту, адже у неділю на "Десну" чекає ледь не найбільш важлива гра у новітній історії клуба – битва, яка має вирішити долю місця у перший шістці УПЛ. Напередодні матчу зі "Львовом" коментар клубній прес-службі дав чернігівський нападник Денис Безбородько.

- У матчі у Полтаві здавалося, що ігрова перевага на боці "Десни", останні хвилини команда грала у більшості. Чого не вистачило для того, щоб перемогти?

- По-перше, зіграло свою роль те, що ми не використали власні моменти. Вони у нас були. Могли спокійно забивати. Можливо у чомусь нам не пощастило, десь завадило поле, але, в принципі, я вважаю, що ми самі винні. Треба було забивати.

- Як сприйняли цю нічию та яка зараз атмосфера у команді?

- Атмосфера гарна. Нічию сприйняли трохи болісно, але в нас є шанси, ще не все втрачено. Є ще гра, вона буде багато вирішувати. Погано те, що не все вже залежить від нас: навіть якщо ми виграємо, треба, щоб хтось з наших конкурентів втратив очки. Ось це погано…

- На що налаштовані у матчі зі "Львовом"?

- Розраховуємо перемогти. За рахунок комбінаційного футболу, за рахунок наших вболівальників, які завжди приходять та нас підтримують. Сподіваюся, ця гра не буде виключенням. Вірю, що погода не завадить футболу й за рахунок колективної гри ми зможемо переграти ФК "Львів".

Читайте также: Судейские назначения на 22-й тур Премьер-лиги и телепрограмма

- Наскільки Вам допоможе у неділю підтримка вболівальників?

- Буде дуже важливо, так як гра вирішальна у боротьбі за місце у шістці. Тому, сподіваюся, що як й у попередніх матчах, вболівальники прийдуть та будуть нас підтримувати. Можу сказати їм тільки: "Приходьте на стадіон, підтримуйте "Десну"!".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме