Кевін Мендес: "Лікарі дають позитивні прогнози"
^

Кевін Мендес: "Лікарі дають позитивні прогнози"

435
Кевін Мендес: "Лікарі дають позитивні прогнози"
Официальный сайт "Карпат"

Гравець "Карпат" Кевін Мендес в інтерв’ю прес-службі клубу розповів про відновлення після травми.

– Кевіне, як почуваєшся?

– Дякую, вже набагато краще. У перші тижні після травми страждав від болю. Через травму довелося пропустити старт футбольного року. Зараз йду на поправку.

– Коли зможеш приступити до тренувань і які прогнози лікарів?

– Лікарі дають позитивні прогнози. Вони запевнили, що операція минула успішно, і що процес відновлення загалом займе два місяці. Я вже приступив до фізіотерапії. Якщо все добре складатиметься, то цілком можливо, вийду на поле швидше запланованого строку.

– Момент з невдалим падінням і важкою травмою ти, напевно, неодноразово прокручував у пам’яті. Як все виглядало?

– Це було неприємно і важко... Як тільки я впав, одразу ж зрозумів, що трапилося щось серйозне. Ще важче стало, коли довідався про операцію і тривале відновлення. Однак чимало складного шляху вже позаду.

– Це найбільш серйозна травма у твоїй кар’єрі?

– Так, однозначно це найсерйозніша травма в житті. Ніколи раніше зі мною такого не траплялося і ніколи мені ще не доводилося так довго бути за межами поля. Раніше я не зазнавав травм. Безперечно, були якісь незначні ушкодження, але ніколи не йшлося про щось настільки серйозне.

Читайте также: "Карпати" готуються до "Маріуполя": повернувся де Камарго, не працює Кльоц

– Вболівальники "Карпат" підбадьорювали тебе протягом усього періоду відновлення?

– Так, це хотілося б відзначити. Багато людей писали мені, висловлюючи слова підтримки. Крім того, мої товариші по команді мене підтримували. Хочу подякувати усім за те, що були зі мною.

– Востаннє на поле в офіційному матчі ти виходив ще у листопаді. Скучив за футболом?

– Безперечно, я сумував і ще й досі сумую. Коли травми такого роду не дозволяють тобі виходити на поле впродовж тривалого часу, то відчуваєш, ніби чогось тобі не вистачає. Я дуже сумую за футболом.

– Попри велику порцію негативу, нещодавно у твоєму житті сталася радісна подія – народження сина Константино. Отже, навіть у травмі можна знайти позитив – ти мав багато часу, щоб побути поруч із первістком.

– Це правда, я був в Уругваї зі своєю сім’єю та сином. Це також дуже допомогло мені легше перенести травму. Я отримав справжнє задоволення від перебування з дитиною, тому проблеми зі здоров’ям переносив набагато легше. Зараз я вже перебуваю у Львові й приступив до процесу відновлення. Сподіваюся, що скоро повернуся на поле.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме