Єгор Картушов: "Думаю, за рахунок настрою "Десна" переможе "Ворсклу"
^

Єгор Картушов: "Думаю, за рахунок настрою "Десна" переможе "Ворсклу"

874

Єгор Картушов: "Думаю, за рахунок настрою "Десна" переможе "Ворсклу"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Напередодні зустрічі з "Ворсклою" прес-служба "Десни" поговорила з півзахисником чернігівського клубу Єгором Картушовим.

– Ти забив історичний, перший м’яч "Десни" у протистояннях з київським "Динамо" та потрапив до збірної туру. Наскільки для тебе це важливо?

– Забити гол важливо – це і мій перший гол у Прем’єр-Лізі. Шкода, що команда не виграла. А потрапляння у збірну туру для мене не дуже принципово.

– Наскільки засмутила ця поразка та чи можна було зачепити очки у грі з "Динамо"?

– Ми налаштовувалися на те, щоб відібрати очки у "Динамо": готувалися, детально розбирали команду. Але не вийшло, як бачите… Усі засмучені. Однак попереду два важливих матчі в яких ми зобов’язані здобути перемоги й тоді все буде нормально.

– За рахунок чого, у першу чергу, можна перемогти "Ворсклу"?

– За рахунок нашого бажання, самовіддачі. Ми хочемо потрапити у шістку. Всі хлопці налаштовані тільки на перемогу. Думаю, за рахунок настрою ми і переможемо.

– Полтавська область – сусідня з Чернігівською. Чи чекає команда на десант уболівальників "Десни" у Полтаві та наскільки важлива буде підтримка вболівальників?

– Наших уболівальників ми чекаємо в будь-якому місті, в якому граємо. Вони у нас найкращі. І якщо вони приїдуть до Полтави, то будемо цьому раді. Будемо намагатися грати для них.

Читайте также: Премьер-лига. "Десна" - "Динамо" 1:2. Гол плюс пас от Кендзеры (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме