"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Фабрі Гонсалеса
^

"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Фабрі Гонсалеса

734

"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Фабрі Гонсалеса
Фото - "Карпаты"

Головний тренер "Карпат" Фабрі Гонсалес прокоментував у рамках післяматчевої прес-конференції результат львівського дербі з "Карпатами", яке завершилося поразкою його команди з рахунком 0:1.

– У першу чергу хочу привітати "Львів" з перемогою, - цитує Фабрі офіційний сайт "Карпат". - Щодо гри, на мою думку, ми просто подарували супернику перший тайм. Він був просто катастрофічний. На перший тайм ми вийшли повністю розгубленими. Нам забракло правильного відношення та правильної поведінки футболістів. Тому ми й програли. Не можу сказати, що суперник створив щось надзвичайне. У другій половині ми виглядали краще, була більша інтенсивність гри. Ми створили гольові моменти, але, на жаль, не змогли довести гру навіть до нічиєї.

– Чи не перегоріла команда перед дербі?

– Я, як тренер, засмучений, що ми програли. Я думаю, що матчі, де присутнє таке суперництво змушують футболістів по особливому налаштовуватись на гру. Думаю, "Львів" вийшов більш мотивований на перший тайм. Вони дуже добре розмістилися на полі, надійно зіграли в обороні. У другому таймі ми боролися і намагалися виправити ті помилки, яких допустились у першій половині матчу.

– Сьогодні в основі дебютували двоє вихованців. Чи не страшно було випускати їх на дербі?

– Вчора на тренуванні травмувався Кльоц, Вербного ми також не маємо в своєму розпорядженні. Тому ми залучили цих гравців Толочко виступив не погано. Він ще молодий футболіст і має залучатися до гри і привчатися до дорослого футболу. Слива також ще юний футболіст і йому бракує досвіду. У другому таймі він зіграв краще, ніж у першому. Інколи він приймав неправильні рішення, але загалом непогано зіграв.

– У попередньому матчі Швед оформив хет-трик. Сьогодні від нього очікували більшого?

– Швед впродовж тижня не весь час тренувався. У нього було перенапруження ноги і лікар попросив нас не залучати його. Сьогодні він був не у найкращій кондицїї, але я притримуюсь думки, що він професіонал і хороший футболіст.

Читайте также: Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
23 сентября