"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова
^

"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова

606

"Карпати" - "Львів": післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова
ФК "Львів"

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов прокоментував у рамках післяматчевої прес-конференції результат львівського дербі з "Карпатами", яке завершилося перемогою його команди з рахунком 1:0.

– Про аналіз гри ще рано говорити, - цитує тренера офіційний сайт "Карпат". - Це дербі, зустрічались дві команди з одного міста і кожен хотів перемогти. Сьогодні на полі була і гострота, і напруження, і емоції – кожна команда гнула свою лінію. На мою думку, вирішальним фактором у цьому матчі був характер. Я вважаю, що наша команда проявила його трішки більше. У нас був не простий тиждень, після поразки від "Чорноморця", але ми плідно попрацювали над помилками і сьогодні досягнули бажаного результату.

– Склалося враження, що "Львів" не використовував свої шанси в контратаках.

– У нас був певний план на гру. Не те, щоб ми не бігли і не використовували моменти. На мою думку, і в першому, і в другому таймі нам не вистачало останнього пасу. Десь, можливо, ми спішили, десь хвилювались, бо деякі гравці вперше брали учать в такому матчі. Найголовніше, що той план, який ми вибрали подіяв.

– Чи була в команди додаткова фінансова мотивація?

– Чомусь усі вважають, що додаткова мотивація – це обов’язково премії. На мій погляд, сама гра повинна мотивувати і приносити гравцям якусь користь і просування вперед. Це і є додаткова мотивація. Що стосується гри, то в нас були труднощі в попередньому матчі. Тому сьогодні я дуже вдячний команді.

– Один заліковий бал відділяє команду від першої шістки. Як плануєте будувати гру в наступних матчах?

– Нічого нового не скажу. Завдання залишається незмінним і ми старатимемось грати на максимальний результат і його виконати.

Читайте также: "Львов" может уволить Юрия Бакалова

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме