Денис Фаворов: "До бою з "Динамо" готуємося на штучному полі"
^

Денис Фаворов: "До бою з "Динамо" готуємося на штучному полі"

639
Денис Фаворов: "До бою з "Динамо" готуємося на штучному полі"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Капітан "Десни" Денис Фаворов в коментарі прес-службі клубу розповів про підготовку до поєдинку з київським "Динамо", який відбудеться 2-го березня (початок – о 14:00).

– Наскільки складним для команди був перший матч весняної частини чемпіонату проти "Арсеналу-Києва"?

– Матч був непростим. Свої корективи внесло поле: важке, в’язке. Плюс погода та суперник, перша гра… Тому було непросто.

– Зараз на вас чекає гра проти іншої київської команди – "Динамо". Наскільки реально, на ваш погляд, буде взяти очки у цьому матчі? І що ви будете вважати хорошим результатом для команди: нічию або перемогу?

– Ми зараз готуємося на штучному полі. Тому, з огляду на суперника, вважаю, якщо ми завоюємо залікові бали у цій зустрічі – це буде диво. Але ми налаштовуємося на бій й будемо робити все, щоб відібрати у "Динамо" очки.

– У чому, на ваш погляд, козирі "Десни" у грі з "Динамо"?

– Думаю, має збігтися багато чинників, щоб ми завоювали бали. Перш за все наш козир – морально-вольові якості. За рахунок них і будемо грати.

– Наскільки команді допоможе підтримка уболівальників, адже, як очікується, буде аншлаг?

– Це перша домашня гра 2019 року. Маю велику надію, що буде аншлаг. При своїх уболівальниках завжди легше грати. А як складеться гра – подивимося.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме