Главная Украинские Favbet Лига Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"
^

Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"

1380

Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"
Фото - "Карпаты"

Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук на прес-конференції, присвяченній презентації новачків – Онглу та Йоди, поділився враженнями від роботи головного тренера команди Фабрі Гонсалеса.

- Наше підсилення? Фабрі Гонсалес звернувся до спортивного директора щодо двох гравців, які здатні допомогти команді вже і зараз. Олег Бойчишин узгодив необхідні питання, а я підключився в самому кінці, щоб завершити переговорний процес.

Мені подобається схема Фабрі. У нас на позиціях латералів грають атакувальні гравці. Ми хочемо нападати, комбінаційно доводити м’яча до штрафного суперника. Ми хочемо рости і заслужити бути тою командою, що представлятиме місто в єврокубках.

Усе, що робиться в "Карпатах" має бути економічно обґрунтовано. Ми не хочемо залежати від фінансових можливостей нашого головного інвестора. Клуб повинен заробляти гроші і витрачати їх з розумом. Це підґрунтя того, що "Карпати" стають європейським клубом.

Якщо будемо продавати гравців, то в кожному трансферному вікні, їхня вартість зростатиме. Ми не будемо бігати по ринку і продавати гравців. Для чого ми запрошуємо іноземного спеціаліста? Щоб наші гравці були адаптовані під сучасність європейського футболу. Так, поки що ми не можемо тягатися із грандами в питаннях бюджету. Але ми протиставляємо їм ідею. Наші гравці ростуть поруч з європейськими футбольними цінностями, тому ментально, їм буде легше адаптуватися в топ-чемпіонатах, - зазначив Олег Смалійчук.

Читайте также: Фабрі Гонсалес: "В нападі у нас була ідеальна гра"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения