Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"
^

Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"

719

Олег Смалійчук: "Мені подобається схема Фабрі Гонсалеса"
Фото - "Карпаты"

Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук на прес-конференції, присвяченній презентації новачків – Онглу та Йоди, поділився враженнями від роботи головного тренера команди Фабрі Гонсалеса.

- Наше підсилення? Фабрі Гонсалес звернувся до спортивного директора щодо двох гравців, які здатні допомогти команді вже і зараз. Олег Бойчишин узгодив необхідні питання, а я підключився в самому кінці, щоб завершити переговорний процес.

Мені подобається схема Фабрі. У нас на позиціях латералів грають атакувальні гравці. Ми хочемо нападати, комбінаційно доводити м’яча до штрафного суперника. Ми хочемо рости і заслужити бути тою командою, що представлятиме місто в єврокубках.

Усе, що робиться в "Карпатах" має бути економічно обґрунтовано. Ми не хочемо залежати від фінансових можливостей нашого головного інвестора. Клуб повинен заробляти гроші і витрачати їх з розумом. Це підґрунтя того, що "Карпати" стають європейським клубом.

Якщо будемо продавати гравців, то в кожному трансферному вікні, їхня вартість зростатиме. Ми не будемо бігати по ринку і продавати гравців. Для чого ми запрошуємо іноземного спеціаліста? Щоб наші гравці були адаптовані під сучасність європейського футболу. Так, поки що ми не можемо тягатися із грандами в питаннях бюджету. Але ми протиставляємо їм ідею. Наші гравці ростуть поруч з європейськими футбольними цінностями, тому ментально, їм буде легше адаптуватися в топ-чемпіонатах, - зазначив Олег Смалійчук.

Читайте также: Фабрі Гонсалес: "В нападі у нас була ідеальна гра"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме